Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Te mit tennél, ha 10 éves...

Te mit tennél, ha 10 éves gyermeked az egyik rokonodtól egy kiscicát kapna, miközben Te jelezted neki, hogy nem szeretnél cicát tartani a lakásban?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 07:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Beletörődnék.
2018. júl. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Visszaadnám a rokonomnak, illetve el sem fogadnám.

Valamint elmondanám neki, hogy élő állatot nem ajándékozunk, pláne egy kiskorú gyereknek, a te kontódra.

2018. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Visszaadnám neki és jól megmondanám neki a véleményemet.
2018. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A visszaadnád neki a gyakorlatban hogy nézne ki, ha a kislányod beállít a kezében a cicával a rokonod meg sehol?
2018. júl. 1. 07:59
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Elfogadnám,illetve ha a gyermek szeretné.

Szüleim se akartak macskát,tesóm igen.

Tesóm 'meglepett' egy cicával,hogy én találjam meg az udvarunkon.Kb 5 éves voltam.

Szüleink beletörödtek,bár tesóm zsebpénzének egy része cicára ment

2018. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
10 éves kora körül minden gyerek szeretne egy állatot, hogy legyen kiről gondoskodnia. Ugyanakkor, a macskatartás felelőssége egy 20 éves projekt kezdete, ezt aligha lehet az alapján eldönteni, hogy milyen aranyos volt kölyökkorában. Az is lehet, hogy más állatot kellene választani, olyant, amelyik rövidebb ideig él, például hörcsögöt.
2018. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Átmennék hozzá, és elbeszélgetnék vele. Elmondanám, hogy a gyerekkel szúrt ki, mert szegény beleélte magát, miközben nem tarthatjuk meg a cicát. Néhány hétig megtűrném, mert ilyen embernek vissza nem adnám, inkább megpróbálnék az ismerősök között gazdát keresni neki. Azalatt megnézném hogy alakul a dolog, és talán meg is tartanám, ha nem sikerül gazdát találni. A gyereknek viszont nem tudom, hogy magyaráznám meg.
2018. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
A macska gondoskodás annyiból áll kb, hogy reggel-este adsz neku enni-inni. Bele ne szakadjatok.
2018. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja! Almozni nekem kell, nem hullajtja a szőrét, nem fog felkelteni hajnalban.
2018. júl. 1. 08:33
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Felhívnám a rokonomat, hogy vigye el ivartalanítani a macskáját és ne sózza rá a gyerekemre a cicát. Gondolom a cica még nincs 12 hetes..

Egyébként meg megtartanám, mert szeretem az állatokat, de a gondatlan gazdiktól kiráz a hideg.

2018. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!