Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák képesek ennyire...

A macskák képesek ennyire megsértődni a gazdira?

Figyelt kérdés
Ideiglenesben van nálam egy talált cica. Azóta az ivartalanított 10 hónapos kandúrom nagyon komoly lett. Elhúzódik ha ölbe veszem, nem jön be az ágyba éjszaka velem aludni. Ja és persze fúj a kicsire.
2018. júl. 4. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Hozzánk kb. 4 éve jött egy alomnyi kiscica úgy, hogy a macskánk már egy éve meg volt. Mi a nővéremmel folyton simogattuk őket, viszont a mi macskánk annyira megsértődött, hogy napokig haza sem jött.
2018. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
(Első vagyok) Egyébként ezek után elvittük a kiscicákat biztonságos helyre, és egy-két nap után a miénk is megkerült. Sajnos emiatt képesek öngyilkosok is lenni, legalábbis így hallottam... :/
2018. júl. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erről nem hallottam, hogy képesek öngyilkosok lenni, de én igyekszem minél kevesebb bánatot okozni neki ezzel. A kandúrom is egy mentett cica egyébként, Decemberben került hozzám, és imádva van. Az új jövevénnyel nem sokat találkozik, mert egy nagy nyúlketrecben van javarészt, ami fent van egy asztalon. Naponta többször kiengedem a kicsit, de csak úgy ha a másik kint van, és addig becsukom az ajtót. Szóval nem igazán látja, de tudja, hogy van. Viszont látom a nézésén, és a viselkedésén, hogy valami megváltozott.
2018. júl. 4. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 cicám van, egy testvérpár. Pár hete találtam egy kiscicát, felvittem, külön szobában volt, tehát nem is találkoztak. Összesen kb 4-5 órát volt nálunk, mert sajnos az orvosnál elpusztult. De a két macskám annyira megzavarodott, hogy még napokig féltek, fújtak, morogtak egymásra, ha felvettem őket keservesen nyávogtak.
2018. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én akkor 7 éves kandúrom is teljesen megzavarodott, amikor hazahoztuk a másik macskánkat. Hetekig nem volt hajlandó kimozdulni egy szobából, morgott ránk, sebesre rágta a szája szélét, bekakált az ágy alá, nem volt hajlandó enni, csak nagyon minimálisat... Nagyon sajnáltuk, nem gondoltuk volna, hogy ennyire rosszul fogja érinteni a másik macska idehozatala.
2018. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!