Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire nagy trauma ez a...

Mennyire nagy trauma ez a cicámnak?

Figyelt kérdés

Van egy idősebb cicám, most egy hosszabb gyógyszeres kezelést kell kapjon napi egyszeri beadással.


Nem egyszerű maga a beadás,nem kalimpál mert lefogom jól, de a fejét rángatja nyávog. Próbáltam sok módszert, jelenleg az működik, hogy a lábam közé ültetem, megfogom a fejét kétoldalt, felfele tartom és a tabletta beadóval beadom neki.

Van, hogy elsőre sikerül, de néha több próbálkozásra csak - ami annál nagyobb stressz neki.


Ilyenkor sokáig csak ül utána egyhelyben, mint akivel borzasztó dolgot műveltek. Úgy sajnálom, annyira kis bánatos mindig, rossz érzés, hogy úgy könyveli el magában, hogy bántom.


Mennyire okozok ezekkel neki maradandó "traumát"?



2018. júl. 5. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
duzzog a szentem :D amúgy semennyire nem okozol neki traumát.
2018. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen traumat nem okozol neki , kicsit tulparazod. ha szerinted fel tudja ugy fogni, mintha " bantanad", akkor gondolom h azt is elkepzelhetonek tartod, hogy fel tudna fogni, ha nem kapna kezelest, es kinok kozt lenne vagy elpusztulna. ez utobbi kettoert biztos jobban haragudna :D
2018. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szüksége van a gyógyszerre, messze így jár a legjobban, emiatt ne aggódj.

Én sem voltam oda a fogorvosért meg mindenért, amivel az egészségem javítása járt, de kellett, no. Az életben vannak nem teljesen pozitív dolgok, nehogy már egy gyógyszer bevétele olyan szörnyű legyen neki. Ki fogja bírni.

2018. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegénykém.De muszáj beadni neki,valószínű,hogy kicsit duzzog aztán elfelejti.Esetleg próbáld nyers húsba rejteni a gyógyszert.Nekünk bevált.Vagy a gyógyszer után adj neki valami finomat,hogy ne csak a rossz maradjon meg benne.
2018. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Próbáltam már mindenbe tenni, még porrá törve is. Ráaadásul jutalomfalatos ízesítése van a gyógyszernek :D

Szerencsére később ugyanúgy jön, bújik.

2018. júl. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!