Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj ha a cicam csak a...

Az baj ha a cicam csak a szobamban fog elni?

Figyelt kérdés
Holnap hozzunk el egy kiscicat es a szobamban szeretnem tartani.Tudom hogy keves lenne neki ez a szoba csak de kiengedni az udvarra nem akkarom meg itt az egesz lakasban sajnos nem lehet apam miatt meg batyam miatt.Jo mondjuk ha elmegyek furdeni vagy mosdoba lattam h akkor kovetni fog.Csak az lenne a kerdesem h baj lenne ha a szobamban tartanam csak es nem az egesz lakasban?(ertelmes valaszokat kerek es a bunkozast mellozuk letszi😊
2018. júl. 10. 07:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Félreértettük egymást. Azzal senkinek nincs baja, ha egy cica csak bent él a lakásban. Rengeteg cicát tartanak így, az enyémek is csak bentiek.

De te azt írtad, hogy egyetlen szobában fog élni.

Most nyári szünet van, nyilván szinte mindig együtt vagytok. De ha napközben el kell majd menned suliba vagy dolgozni? Addig 1 szobába lesz becsukva???

2018. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Eloszor de igen terveztem védooltást és ivartalanitast is amuyg ha most kivinném nem elné tul mert bentre szokott raadasul attol h ivartalanitva ugyan ugy eltud menni es ugyanugy el tudja utni valami e sa mergezesre mit mondasz ha?Azt is majd védooltassal megoldod mert egy keritesen belul is meglehet mergezni egy macskat.Meg amugy is a kinti benti cica nem egeszseges mert barmit osszeszedhet amit aztan bevisz a hazba.Es szamomra megnyugtata a tudat h itthon van nincs baja es nem kell erte agodnom a mult evben 5 macskám pusztult el csak mert kintik voltak gondolom at adtak egymasnak vagy en nem tudom d hidd el nem volt jo vegig nezni hogy majdnem mindennap egy meghalt .Eppen ezrt jutottam arra h nekem benti lesz.Tobb ismerosom is van akiknek benti cicajuk van es ok nem panaszkodnak olyanok miatt h a macskka ki akar menni.Amugy meg nem biztos h azaert van az ablakban mert kiakar menni egyszeruen csak nezi a kulvilagot a szunyoghaloval meg jatszik ennyi az enyem is neha kiul az ablakba de nem tart sokaig mert vagy elalszik vagy amr jon is hozzam.Koszonom a valaszokat tobbre nincs is szuksegem szoval ti is csinaljatok amit akartok en is azt teszemEn cicam ugy nevelem amhogy en jonak lattom es ebbe senki se szoljon bele csak egy barati segitseget kertem de ezt nem kaptam meg.
2018. júl. 16. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!