Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez gáz, hogy családként...

Ez gáz, hogy családként gondolkodom?

Figyelt kérdés
Párommal lett egy kiscicánk.6 éve vagyunk együtt, együtt élünk, kisbabánk még nincsen. Most lett egy kiscicánk és kicsit úgy változott bennem a dolog, mintha a cicussal családként gondolnék magunkra rögtön. Ez gond? Sokak szerint az állat nem olyan és hülyeség így gondolkodni...
2018. júl. 10. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne az családtag akit szeretsz és viszont szeret? Attól még nem lesz a gyereketek, remélem nem erre gondoltál, mert az gáz. De egy állat minden további nélkül teljes jogú része egy családnak.
2018. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kisállat is családtag. A háztartás többi tagja között közös a felelősség, az érzelmek is remélhetőleg kölcsönösek (és pozitívak).

Szerintem nem gáz, hogy "családként" gondolsz magatokra.

Én sokszor megyek a kutyámmal ide-oda túrázni, nyaralni. Sokan próbálnak szekálni emiatt, mondván, hogy milyen hülye vagyok, mninek költök ennyit a kutyára. Elismerem, a kutyámmal több mint 10 országban voltunk, és? Nálam a kutya 100%-os családtag. Nem férj/feleség pótlék, se nem gyerek, de családtag, társ.

2018. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az lenne a normális, ha mindenki így gondolkodna.

A cica 15-20 évig veletek fog élni.

Ha csak benti cica, akkor különösen szoros kapcsolat tud kialakulni köztetek: megismeritek egymás tulajdonságait, egyéniségét, gesztusait, ízlését.

Annyiban valóban olyan, mint egy gyerek, hogy a gondoskodásodra szorul, rajtad múlik a sorsa, csak a te szeretetedre tarthat számot. És szeretni fogod akkor is, ha esetleg nem olyan bújós, ha olykor magánakvaló, vagy ha rosszalkodik néha...

2018. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!