Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt a csirke nyakat megkaphatj...

Ezt a csirke nyakat megkaphatja a macska?

Figyelt kérdés

Kiolvasztottam 2 nyakat, az egyiket ma odaadtam (részben nyammogta ) a másik ment a hűtőbe. Aztán rájöttem, talán holnapra az már nem lesz jó.... ?

Kölyök cica


2018. júl. 10. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó lesz!
2018. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok köszi :)
2018. júl. 10. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nyersen adod, mehet. Főzve csontot nem ajánlott, mert akkor szilánkosan törik, és felhasíthatja a nyelőcsövét.
2018. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ceecsemőnek is adnàl ràgni cumisüveget?! Szedd le azt a kevès húst, ne csontot adj oda! Ő nem tudja a húst kiszìvni, kihámozni mint az ember a csirke nyakcsigolyàk közül.

A felnőtt macska se, de az màr eltudja ropogtatni a csìrke nyakcsigolya csontot is.

Hűtőbe meg ne tedd mert azt melegíteni kell, másnapig minek vàrnál?! Estig eláll hűvös, hidegebb helyen de, másnap reggelig is, mire megint odaadod.

Kismacskának meg ne a csirke nyakát add, hanem pl. a kismacska szàmàra kònnyen ehető belsőrészeket apróra vàgva.

2018. okt. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!