Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám 1 nappal ezelött...

A macskám 1 nappal ezelött elkezdett furcsán nyávogni és kicsit emelgette a fenekét! Ma már csak brümmög (akinek van macskája az tudja, hogy milyen mikor brümmög) és fekszik és emelgeti folyamatosan a fenekét és kedveskedik! Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
Most nem tudom, hogy vemhes-e vagy tüzel, De szerintem nem tüzel mert tegnap csalogatta egy kandúr és nem ment ki hozzá! Mi Baja lehet? Most éppen a kutyám segglyukába dugja a felyét annyira dörgölözik! 😂 szerintetek vemhes?
2018. júl. 18. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ivartalanítani kellett volna.
2018. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Tüzel/ivarzik/bagzik.

Ilyenkor még lehet ivartalanitatni.

Vagy bezárni.

De ez olyan mint a nőknél a havi...,ismétlődik (macskától fűgg.A 2 éves ivaros nöstényem 2 havonta bagzik,átlag 4 nap,kijáros,és nincs kiscica!Igaz,tesó ivartalan nöstény,de hormonálisan ezzel se stimmel valami.Állatdoki látta)

2018. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Párzani szándékozik. Ideje lenne ivartalaníttatni. Nem annyira vicces.
2018. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van macskám, nem tudom, mi az, hogy "brümmög". Akkor most magyarázd el.
2018. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es... nem. Köze sincs a nők "dolgához."


Amúgy igen, éppen "tüzel", azaz bagzik, ahogy a macskáknál hívják.


Ilyenkor lesz tele a ház környéke kandúrokkal, akik folyton zajonganak, verekednek, és szétpisilnek mindent. (Azzal a büdös, jelölős pisivel)


Plusz a cicád is ki van téve pár komoly veszélynek: például gennyes gyulladást kaphat a méhe.


Vidd el mihamarabb ivartalanítani (minden jóérzésű cicagazdi megteszi), hidd el, mindenki jól jár vele.

Ha kiscicákra vágysz, akkor "szabadíts" ki párat a közel menhelyről, vagy érdeklődj Facsén.

Ha a te cicád kölykezik, az csak szaporítani fogja a kóbor állományt (mindenki azt mondja, hogy a kiscicák jó helyre fognak kerülni, de ha így lenne, nem lennének dugig a menhelyek)

Plusz a mentett cicák sokszor nagyon bújósak és hálásak :)

2018. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tüzel a macskád.

Jelentkezz be vele ivartalanításra.

2018. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!