Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vicces, aranyos cicanevek?

Vicces, aranyos cicanevek?

Figyelt kérdés
Bármilyen jöhet fiú/lány mi már gondoltunk Pepe,Tóbiás,Baltazár,Garfield neveken,de jöhetnek még ötletek.Tetszik a Puding név is csak az már Csecse Ati cicusa,és nem szeretnénk copiznni

2018. júl. 20. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak úgy hívom, hogy Törpe. Bár biztos megsértődne, ha tudná, mit jelent. Mondjuk szerintem tudja :D
2018. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ó, ha tetszik a Puding, elég sok kutyát és macskát láttam már ételes, növényes nevekkel :) Most csak a Bodza jut eszembe, de az jó kis név.

Nézz rá az állatra, hátha eszedbe jut róla valami :)


Az én legifjabb macskám Piskutek. Ezt valaki degunévnek alkalmazta, az ő anyanyelvén így van a piskóta. Nekem nagyon megtetszett, azóta a piskótát sokszor piskuteknek mondom s most végre lett egy halvány vörös cirmosom! Egyik kedvenc színem, ha cirmos cicáról van ró. Az igazi piskótatészta persze sárgább, de ilyen apróságok igazán nem zavarnak. Szerintem ez aranyos név, de egy más színű macskához nem illik.


Az előző macskám Hurutka, ami részben aranyos. Fiatalon rekedt hangja volt, ezért lett ez, amúgyis jó dolog csúfolódni egy ciccel, akit azért szeretünk :)


Úgyhogy nálam mindig egyénre szabottan adódik valami.

2018. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyéim Rakitic és Modric. :D
2018. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Husi, Pufi a kedvenceim. én személy szerint nem szeretem mikor macskának embernevet ad valaki.. de gyümölcsnév az teljesen jó Eperke Málna Tökmag ilyesmi.
2018. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én egyik cicámat Pocaknak hívták, Pocinak becéztük :) Szerintem ez egy nagyon cuki név. A mostani cicusnak Mályva a neve, régen egy cicánkat pedig Muntyinak hívtuk :)
2018. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)))
2018. júl. 22. 19:25
 7/7 Balazs12340 válasza:
缅因州
2019. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!