Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem értek macskául, valaki...

Nem értek macskául, valaki fordítana?

Figyelt kérdés

A macskám mielőtt leattuk volna a panzióba azon a napon híg kakit produkált. Ezt követően szóltunk a panziósoknak és mondták hogy oké szárazzal etetik majd csak, később visszajeleztek hogy megint tudják neki adni a zselés tápot, amit mindig is evett.

Mikor nyaralásunk után egyből hazahoztuk egész nap nyávogott, gondoltuk üdvözöl minket. Valószínűleg megviselte az hogy "otthagytuk". Kapott kaját és abbahagyta. A hasmenése is elmúlt. Viszont másnapra, újra ment a hasa, kedvtelen lett folyton csak feküdt az egyébként világ legrosszabb macskája aki mindig a polcokon szaladgál.

Enni se ette meg amit kapott, kivéve a lágyabb tápot viszont utána megint hasmenése lett. Gondoltuk jó akkor megint sak a száraz de azt meg nem eszi meg.

Szóval most jutalom falatokkal etettem hogy legyen benne valami , nyávog mert éhes, kedvtelen mert megy a hasa.

Valakinek hasonló esete volt már?



2018. júl. 20. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha nem eszik, és/vagy továbbra is hasmenése van, első körben állatorvos!

Minden más csak ez után.

2018. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Hazard213 válasza:

Azért az élet durva hogy a 11. válaszolónak jutott csak eszébe az állatorvos. Én mindenképpen azt tanácsolom hogy vidd el dokihoz. Persze nem biztos hogy tud bármi konkréttal szolgálni de mégiscsak ő a szakember. Ha a személyes véleményem kérdezed ne etess vele nedves tápot. Csak szárazzal etesd. Persze nem fog annyit enni belőle mert nem olyan ízletes de rá fanyalodik majd ha latja hogy nincs más. Személyszerint én a Iams nevű tápot ajánlom mert annak a legmagasabb a hústartalma. Nekem is volt egy perzsa macskám és rengeteget "kísérletezgettünk" vele mire rá jöttünk hogy a száraz tápon kívül nem kaphat mást.

Ne aggódj éhen nem hal mivel ezek álltalában teljes értékű tápok és megvan benne minden tápanyag vitamin és nyomelem amire szívesére van. Remélem sikerül rebbe tenni.

2018. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!