Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTS! A kutyámnak szinte...

SEGÍTS! A kutyámnak szinte fehér az ínye. Macskául viselkedik. Nem akarom, hogy meghaljon! Mi a baja?

Figyelt kérdés

12 hónapos lesz márc. 31-én. Tudom, hogy vérszegénység van és hogy egy betegség oka és a betegséget kell megkeresni, mert a vérszegénység egy betegség háttere. Most mi lesz a kutyusommal ?

Tünetek: hullik a szőre. fehér az ínye. olyan mint a macska szinte sündörög hozzám. kiskorában 2-szer volt oxigén nélkül az agya vagyis elszédült. Ha utasítom, hogy ül dünnyögve leül. (úgy értsd hogy dünnyög, mintha 'm'-t betűt hosszan csinálja. Nagyon rossz így látnom. Az orvosok nem mondanak semmit rá. Mi a teendő ?


2011. márc. 8. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy NORMÁLIS állatorvost, aki tudja kezelni...
2011. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 xnorkax ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, ne ahhoz, aki nem mond rá semmit! Ha fehér az ínye azt jelenti, hogy sápadt és rosszul van. Mindenképp orvos!
2011. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de most hova vigyem ? vidéken élek.
2011. márc. 8. 18:27
 4/11 xnorkax ***** válasza:
100%
Városba! Én is vidéken élek, de nem vagyok rest 20 kmtert utazni a kutyám miatt.
2011. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de nincs mivel. :( dédipapámmal szoktunk menni.
2011. márc. 8. 18:29
 6/11 A kérdező kommentje:
a szüleim le se szarják a kutyámat de én törődök vele de nincs annyi zsebpénzem.
2011. márc. 8. 18:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát állatorvos nélkül nem fogsz tudni mit kezdeni a kutyával. Távgyógyítani senki sem tud, se pénzzel, se anélkül.

Esetleg beszélhetsz egy helyi állatvédő egyesülettel, akik tudnak segíteni, hátha ettől a szüleid is észhez térnek kicsit. Az mégiscsak ciki, ha az állatvédők látják el a kutyát helyettük.

2011. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 xnorkax ***** válasza:
Ne haragudj, de én ilyen helyzetben levágnék egy akkora hisztit, ha más nem számít... Nekem inkább egy hónapig ne adjanak enni, de a kutyámnak ne legyen baja!
2011. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia!


Tudom, hogy még hideg van, és tél, de én a babesiosisra gondolok. Nézd át a kutyádat kullancs után! Mivel manapság át is telelnek a kullancsok, semmi sem lehetetlen. Ha találsz benne, mindenképpen orvos kell neki, bár szerintem ha nincs benne, akkor is.


Amikor az én beagle kutyám lett babéziás, akkor fehéredett el az ínye, mert szétestek a vörösvértestjei.


Szerintem könyörögd ki azt az állatorvost!

2011. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha engedik ha nem adni neki:csirkemáj akár nyersen is,disznó máj főzve.Tojás.Eszik,iszik egyáltalán?Ha nem eszik csak iszik,csinálj neki vitamin turmixot,akár az említett dolgokkal is,de mindegy ami van otthon csak tápanyagot bevinni minél többet,és ki ne száradjon amíg a dokihoz elérsz.
2011. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!