Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak nem lesz baja,...

A macskámnak nem lesz baja, hogy egész nap napozik?

Figyelt kérdés
hogy bírja abban a hatalmas bundában ezt a dögmeleget?
2018. júl. 21. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
#9. Pedig nem vicc, a füle leéghet. Az én fehér cicámnak nagy lapát rózsaszín fülei vannak, nagyon vékony kis piheszőr borítja.
2018. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Lepontozóknak tájékoztatásul (figyelem, aki nem bírja, ne nézze) (ez még nem a legdurvább kép, amit találtam) :

[link]


Kedves asztalt lefejelő. Jól vagy, nem fáj a fejed? Szerinted a macskák orrát és fülét is úgy fedi a szőr, mint a testük többi részét?

Keress rá, már ha bírod, higy "cat skin cancer".

2018. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam hogy nem éghet le. A macskának több esze van mint azoknak aki 6-8 órát képesek aszalódni a napon, csak azért hogy mhelyen megdícsérjék.
2018. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem,a macska köztudottan napelemes állat. Neki akkor jó,ha a bundája a nap felszínével egyező hőmérsékletű.


(Sötét színű macskám van,amikor kint feküdt és megsimogattam az oldalát,akkor elkaptam a kezem annyira forró volt. Ő meg elégedetten dorombolt.)

2018. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sivatagi éghajlaton fejlődtek ki, tehát nagyon jól bírják a meleget.😊
2018. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!