Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gondot jelezhet, ha...

Milyen gondot jelezhet, ha büdös a macska nyála?

Figyelt kérdés

Onnan tűnt fel először, hogy maradt egy nyálcsepp az ágyon, ahogy dorombolva heverészett. Először pisicseppnek véltem szag alapján, de ivartalan lányka, soha nem jelölgetett. Gyorsan végigölelgettem a cicát, a feneke nem szagos, a bundája jó szagú, a fejénél érezni a kellemetlen bukét. (Rossz a lehellete alapból, mint ragadozónak, de ez más.) Végigtörölgettem a szemét, nem csipás, beleszagoltam a fülébe, az tiszta. A szája lesz a bűnös. Beledugtam az ujjam a szája sarkába, a nyálán érezni ezt a szagot, ez csöppent az ágyra is, nyilván dorombolás közben.

Olyan... édeskésen büdös, állott szaga van, nem is tudom, mihez hasonlítsam. Semmiképp sem arra gondolok, hogy a kajától van - nem is kapott még vacsorát.

Betegséget jelezhet?



2018. júl. 23. 19:45
 1/6 -femme- válasza:
71%
Fogkő esetleg?
2018. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Lehet szajproblėma, gyomor ės egyėb... A doki megmondja.
2018. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Nem inkább az ágyneműd a büdös?
2018. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: Fogkő az max a lehellete, nem? Mint ahogy embernél is lepedék, rossz lehellet. De a nyála...?


3: Ügyes próbálkozás, értékelem a trollkodást, de nem. Leírtam, miért egyértelmű. Ha a nyálas ujjamon is érzem a nyálszagot, akkor nyilván nem az ágynemű a ludas. Meg nem is a kezem; mielőtt tovább fűzöd a poént.

2018. júl. 23. 23:22
 5/6 pointer586 válasza:

Az én macskámnak a következő baja volt.

Büdös volt a szálya és nagyon nyáladzot.

Maga a nyál is sűrűbb volt a szokásosnál.

Az orvos megállapìtotta h ìnye volt begyuladva. Injekciót kapot és tablettás gyógyszert kellet adnom neki. Egy hét alatt rendbejött. Tablettát ajánlott porrá törni és a kajájába belekeverni magától nem eszi meg. Mindenképpen azt javaslom vidd dokihoz.

2018. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogkő, ínygyulladás, foggyulladás okozhatja például.

Nézesd meg orvossal a száját, fogait.

2018. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!