Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mi baja lehet a...

Szerintetek mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon félek. Ma elmentek a szüleim nyaralni otthon maradtam egyedül a cicámmal. Borongós idő volt kora reggel és ezért behoztam. Simogattam és egyszer csak elkezdett hemperegni, majd hangokat kiadni. Felkaptam és éreztem, hogy izzadt a talpa majd a hímvesszőjéből valami folyadék jött. ( Eddig mindig az alomon végezte a dolgát) Nagyon aggódom , hogy veszett vagy más betegséget elkaphatott. Eddig nem volt semmi baja, aranyos cica volt. Remélem nem késő és ha lehet valami problémája eltudom vinni az állatorvoshoz.
2018. júl. 25. 10:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát megbeszélem anyával és apuval.
2018. júl. 25. 11:03
 12/16 A kérdező kommentje:
Most Júniusban töltöttem be a 10-et.
2018. júl. 25. 15:49
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod hogy jelölgessen a lakásban (értsd: az ágytól kezdve mindent összevizel), verekedjen más macskákkal (sok halálos betegséget kaphat el), vagy eltűnjön napokra (sokszor örökre), akkor célszerű lenne ivartalanítani.
2018. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10 évesen egyedül hagynak a szüleid több napra? A cicának nem lesz baja, tüzel, hiszen szezon van.
2018. júl. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És még annyi kérdésem lenne, hogy az is a kanos miatt van, hogy sokszor megverve jön haza? Orra ki van karmolva nagyon sokszor.
2018. júl. 26. 07:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, verekszik. Az ivartalanítással ez is megszűnik.
2018. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!