Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica pasztát hányt, mit...

Kiscica pasztát hányt, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Hasmenese volt mert az elozo gazdi tejfolt adott neki, tegnap elvittuk dokihoz, adott fereghajtot neki es ENDIA pastat a hasmenesre.

Parom nem hallgatot a dokira meg ram, es nem reggel adta be neki az endiat es delutan a fereghajtot, hanem reggel 10kor a fereghajtot es 11-12 kozott 3 kis mennyisegben a pastat.

Most a kiscica 14-kor szurkes enyhe hig allagut hanyt, az allatorvos meg meg ebedszuneten van, nem tudom elerni a rendelot.

En nem vagyok otthon... parom ezeket irta le, most nem tudom, hogy mennyire aggodjak erte, mert utaznank a cicaval a szuleimhez par napra es nem tudom ugy elvinni a dokihoz.

Felhivom a rendelot amint lehet de hat most azert aggodom erte.

7 hetes a kiscica.


Szerintetek nagyon nagy baj van? Rohanjak vele orvoshoz vagy?


2018. júl. 27. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy rohansz vele, vagy rohansz vele.
2018. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Férjed milyen állat fajta ? A macska még anyatejes lenne 1,5 hétig , ezét se lehet kísérletezni velük .
2018. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Felhivtam a rendelot, azt mondtak, hogy 2-3 ora alatt azert szivodik fel a pasztabol, es mivel a cica normalisan viselkedik ezert nincs gond, paromat kicsit dorgaljam meg, folytassuk az adagolast, es ha megint lesz baj akkor vigyuk be a rendelobe.

Mostantol azt hiszem inkabb a szomszed neninek hagyok instrukciot ha nem vagyok otthon reggel :)

2018. júl. 27. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!