Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennek a kiscicának milyen...

Ennek a kiscicának milyen lesz a szőre?

Figyelt kérdés

Az anyukája sima fekete-fehér házi cica, egyszerű szőre van.

Viszont az egyik kölykének (a képeken a szürke-fehérnek) nagyon tömött bundája van, és vannak benne hosszú szőrszálak is.

Az egyik testvére sima szürke, neki is tömött de nem ennyire mint neki, és abban nincsenek is hosszú szőrszálak.

A többi tesója fekete-fehér, nekik egyszerű rövid.


Én nem értek annyira a cicákhoz (bnőméknél vannak a kiscicák, és ő azt mondta, lehet h perzsa van benne), szerintetek milyen lesz majd a szőre?

Amúgy szeretném ezt a kiscicát hazahozni :$


[link]

[link]

[link]


több kép itt:

[link]


Szerintetek milyen név illik rá?

én Zafírra gondoltam :)


2010. jún. 19. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos csak felnőtt korára derül ki. Az én macskámban is van perzsa, különleges a szőre de sajnos annyira nem hosszó. De én hazavinném, nagyon szép macska. Lehet hogy hosszabb szőre lesz de annyira hosszú nem hinném. A neve is szép.
2010. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb közepes szörü lesz de szerintem vidd haza mert nagyon ari,szép cicus:) a fajtája kb házi és valami perzsa vagy félperzsa keveréke:)
2010. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen kiscicáink lettek, van köztük ilyen, és sima szürke is. Az anyjuk brit kék macska. A tiédnek valószínűleg az apja lehetett az.
2010. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én hazavinném, nagyon arika, és szerintem az apj volt ilyen szurkés, de ez semmiféle képpen nem perzsa. De nagyon szép!
2010. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kicsi korában az enyémnek is olyan szőre volt, hogy volt rövidebb tömött és hosszabb ritka is. 1 éves korára kb a rövid tömött eltünt, már csak hosszabb van neki, ami nem olyan puha.
2010. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elszomorítalak. Nem lesz belőle perzsa, még félpersza se. A kicsi cicáknak szükségük van a hosszabb szőrre, mert sokkal könnyebben megfáznak, mint a nagyok. De gyönyörű cica és nagyon aranyos, úgyhogy szerintem vidd haza. Amúgy, hogy a színét kitől örökölte, azt csak úgy lehet tudni, hogyha ismerjük a teljes családfáját 100 évre visszamenően, mert a nagyapjától, dédapjától vagy akár a sokadik ükapjától, ükanyjától is örökölhette a színt.
2010. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon édes, és jók a fotóid!!!
2010. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!