Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskáim nem akarják...

A kismacskáim nem akarják meginni a tejporos oldatot mit csináljak velük? Sztem nem ízlik nekik.

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne adj nekik ilyen szart. Sima víz kell nem tejpor, meg tej, meg ilyenek. Ha nagyon picik mert mondjuk meghalt az anyjuk akkor van speciális táp.
2018. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért adok nekik, mert az anyjuk nem gondozza őket + nincs teje, és csak 5 naposak.
2018. júl. 29. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel szerezz be nekik való macska tápszert, mert éhen halnak! 😮😥😑
2018. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiscicáknak való tejpótló? Ez érdekes, nemrég én is felneveltem pár pici elárvult cicát, ők majd' megőrültek érte. Nem forró, de meleg vízben oldd fel, és fecskendővel próbáld etetni őket. Biztos éhesek is, ezt enniük kéne.
2018. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
U. válaszoló: én a beaphar kitty milk taurinos tejport vettem, és úgy csináltam meg nekik ahogy írtad. Esetleg sima (bolti /ausztriában kapható (jobb minőségű)) sima tejjel megpróbálhatom? vagy az árt nekik?
2018. júl. 29. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehéntejet semmiképp ne adj. A legjobb lenne szoptatós dajkacicát találni nekik. Próbálj hirdetni, hátha sikerül. De addig is tápszert kéne enniük, ennyi idősen még 2-3 óránként igénylik.
2018. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan ebben a korban még, hogy nem ízlik nekik.

Vagy életképtelenek, vagy rossz a technikád, amivel etetni próbálsz. Mindenesetre ha nem esznek, hamar el fognak pusztulni.

Próbálj szoptatós mamacicát vagy akár kistestű békés kutyát szerezni nekik, vagy ha ez kizárt, kérj segítséget állatorvostól.

2018. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként van anyacica a másikon kívül (8 hetes cicákkal sok tejjel, most is szoptatja még a cicáit) de nem fogadta el a most született piciket, pedig már soksor próbáltam. És köszi szépen az eddigi válaszokat.
2018. júl. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!