Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek ezelen? Sajnálom...

Mit tehetek ezelen? Sajnálom őket naggyon

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogyan segithetek a macskáimon.?

Van 3- 6hónapos okos cicáim..

És mióta megszülletek kint vannak a szabadba..És mint tudjuk tél van fáznak...

Szüleim nem engedik,hogy a házba legalább az előtérbe bejöjenek :S

3Napja nagy hófúvás van és -5fok kimentem az udvarra és mefogtam a macskámat úgy remeget :( a szivem majd ketté hasadt..

Mint azt nem írtam,hogy a kamrába alszanak (fa ajtós) arra vágtunk lyukat..

És azon a gyenge ajtón a hideg át fú :S

Kanpnak rendesen enni (vizet langyost adunk nekik inni)?

És nap közbe a kamrába van 1 fotel abba össze kuporodnak és alszanak szoktam rájuk teriteni 1 pulóvert is ne fázzanak

De semmi?..

Az lenne a kérdésem mit tegyek hogy ne fázzanak annyira..

Értelmes válaszokat szeretnék előre is köszönöm ?



#kismacskáim
2012. dec. 9. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálsz kis házat nekik a kamrába. Pl papírdobozból. Bebéleled. Biztosan kifogják használni.
2012. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami régi takarót vagy szőnyeget szegelni belülről az ajtóra,hogy felfogja a szelet,a cicáknak meg valami fedett doboz vagy láda kellene jól kibélelve szénával vagy rongyokkal,amit be tudnak melegítenia saját testhőjükkel.Nincs pincétek vagy garázsotok ami egy kicsit melegebb,és ahová esetleg be lehetne engedni őket?
2012. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Készíts nekik egy kis dobozkát ahová be tudnak bújni, tegyél bele néhány régi ruhát. Éjszakára jó lesz nekik ott, az enyém is ott szokott lenni :)
2012. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress egy akkora dobozt, amibe elférnek, akkora legyen, hogy a testükkel át tudják melegíteni. Béleld ki a dobozt hungarocellel, az tartja a hőt, és tegyél még rá rongyokat. A doboz ajtajának függönyt csinálj. A doboz ne a földön legyen, mert a hideg földtől kihűl. Tehetsz forró vizes palackot melléjük.
2012. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

Pince nincs garázs meg szeles

2012. dec. 9. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz szénát szerezni, azt is rakhatsz be nekik, arra tegyél pokrócot vagy valami ruhafélét. És ahogy írták, ne a földön álljon a kuckójuk. Azért hívd oda a szüleidet és mutasd meg, mennyire fáznak, hátha meggondolják magukat.
2012. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!