Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan taníthatnám meg a...

Hogyan taníthatnám meg a macskámat, hogy melyik a mi ajtónk egy 6 emeletes házban?

Figyelt kérdés
A negyedik emeleten lakom és rendszeresen kiengedem a macskát a házak közötti parkba, de más lakókkal be szokott jönni a lépcsőházba, és jöttek a panaszok, hogy a macska a jó ajtón, de a rossz emeleten akart bemenni. Bár azt is elhiszem, hogy a macska pontosan tudja, hogy az nem a jó ajtó és csak kíváncsi.

2018. aug. 8. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos le leszek pontozva és el leszek mondva mindennek, de szerintem ez nem jó ötlet: simán benne van a pakliban, hogy elkóborol, valaki egyszerűen megfogja és elviszi, esetleg elüti egy autó. Ha nincs saját tulajdonú, bekerített részed (értsd: saját kert, zöldterület), én biztosan nem engedném ki (hacsak nem akarod sorsára hagyni)
2018. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok.Olyan lépcsőházban meg, ahol eleve panaszkodnak rá, tuti nem engedném ki, mert a panaszkodó emberek első dolga lesz, hogy eltegyék láb alól, "megoldva" ezzel egyszer és mindenkorra, véglegesen, végérvényesen a problémát. S mivel nem emberölés, nem fognak érte 30 év letöltendőt kapni (sőt, lehet, hogy semennyit se).
2018. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

Mit szeretnél tanítani egy macskának???

A macska 8 kilométerről hazatalál.

2018. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy.


Nem tudják megkülönböztetni az emeletet.


Ne hagyd felügyelet nélkül. Legyél lent vele!

2018. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1. Egy kedves hölgy is ezt üvöltötte az arcomba amikor megkérdeztem miért veszi le a macskámról a nyakörvet... De, egy egy szobás lakásba nem zárhatom be a 6 éves állatot, aki világ életében kijárós volt. Az, hogy elviszik, elveszik, elüti egy autó... Persze benne van a pakliban, de ez nem ok arra, hogy kínozzam azzal, hogy bezárom. Ugyan ezek a veszélyek fennállnak egy gyereknél is mégis, hagyod, hogy egyedül mászkáljon az utcán. Az meg, hogy saját kert... Egy macska kilométereket is bejár egy este, nem fog a kertben maradni. Több macskám is volt mindegyiket társasházban tartottam, eddig soha semmi panasz nem volt rájuk. Csak itt zavarja valamiért a nyugdíjasokat, hogy a cica be akar menni a lakásba.


2. Arra akarom megtanítani, hogy ne a harmadikon meg az ötödiken akarjon bemenni a jobboldal második lakásba, hanem a negyediken.

2018. aug. 8. 17:56
 6/16 A kérdező kommentje:
3. Napi három órát nem tudok a macska mellett állni.
2018. aug. 8. 17:56
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Akkor minek kellett macska? Vagy volt macskád, és költöztetek? Akárhogy is, ez nem élet neki. Amikor nem vagy vele, akkor egyébként is köteles vagy bent tartani, nem mászkálhat szabadon. Vagy vidd rendesen sétálni, vagy hagyd bent szenvedni, de NE. ENGEDD. KI.
2018. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Vannak rohadt felelőtlen gazdik, de ez mégdurvább... Egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy ezt te hogy hagyod teljesen nyugodt szívvel!
2018. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pontosan mi a felelőtlen abban, hogy kiengedem sétálni? Be van oltva, nyakörve van, bilétája is van. Park itt van mellettünk, autóktól fél az útra nem megy le.
2018. aug. 8. 18:20
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Felelőtlenség, szabálytalan, és még zavaró is mások számára. Egyébként a házunkból pont most veszett el egy cica a 4.emeletről. Persze plakátolnak mindenhova, de ez már késő bánat. Nekem is benti macskám van, de soha nem engedném ki felügyelet nélkül, hogy menjen amerre kedve tartja..
2018. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!