Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám megszelidíteni...

Hogyan tudnám megszelidíteni a macskámat?

Figyelt kérdés

Vettem egy maine coon macskát még a tavaj, nagyon fél csak ha egyedül van velem akkor jön elő ha oda megyek hozzá elmenekül ha ide teszem magam mellé akkor egy elfut egyszer sem bántottam meg a macskámat de menekül ha meg akarom simogatni akkor is.


Tudnátok adni tanácsot hogyan szelidítsem meg ?



2018. máj. 15. 15:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az előző gazdáját hogy bántotta de letette a telefont egyből terelte a témát folyton
2018. máj. 15. 15:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Türelemmel. Te ne menj oda hozzá (ha nem muszáj valamiért), ne simogasd, ha nem akarja. Hagyd, hogy ő keresse a társaságodat. Nem minden macska bújós, nem mindegyik szereti a simogatást. Úgy kell elfogadnod, amilyen.
2018. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szegény cica. Mennyi idősen került hozzád? Az előző gazdája valamit nagyon elronthatott. És még pénzt is kért érte?

Jól értem, hogy lassan fél éve nálad van, de alig jön elő, és soha nem lehet simogatni?

Lakásban vagytok? Hány fős a család? Lehet, hogy tart pl. a gyerekektől?

2018. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

5 szoba

5 en vagyunk

3 gyerek

2018. máj. 22. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!