Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Hogyan tudnám megszelidíteni a macskámat?

Vettem egy maine coon macskát még a tavaj, nagyon fél csak ha egyedül van velem akkor jön elő ha oda megyek hozzá elmenekül ha ide teszem magam mellé akkor egy elfut egyszer sem bántottam meg a macskámat de menekül ha meg akarom simogatni akkor is.

Tudnátok adni tanácsot hogyan szelidítsem meg ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, szelidítés

máj. 15. 15:14  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Kérdeztem az előző gazdáját hogy bántotta de letette a telefont egyből terelte a témát folyton

# 1/4Időpont máj. 15. 15:15 Privát üzenet
Türelemmel. Te ne menj oda hozzá (ha nem muszáj valamiért), ne simogasd, ha nem akarja. Hagyd, hogy ő keresse a társaságodat. Nem minden macska bújós, nem mindegyik szereti a simogatást. Úgy kell elfogadnod, amilyen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 15. 20:39 Privát üzenet

Szegény cica. Mennyi idősen került hozzád? Az előző gazdája valamit nagyon elronthatott. És még pénzt is kért érte?

Jól értem, hogy lassan fél éve nálad van, de alig jön elő, és soha nem lehet simogatni?

Lakásban vagytok? Hány fős a család? Lehet, hogy tart pl. a gyerekektől?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 16. 20:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

5 szoba

5 en vagyunk

3 gyerek

# 4/4Időpont máj. 22. 15:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretném elvinni a macskámat ivartalanítani, de hogyan, ha szinte állandóan tüzel?
Egy kullancs megcsípte a macskámat és mikor kiszedtem és a helyèt megnéztem másnap akkor egy borsónyi duzzanatot lehet kitapintani a bőre alatt. Ez bajt jelenthet?
Hogyan szoktassam le a macskámat arról, hogy seggét az alomtálca szélének támasztva, a kőre pisiljen?
Hogy hizlalhatnám fel picit a macskámat?
Szemen csípte egy pók a macskámat?
Ha elviszem a macskámat állatorvoshoz, ott levágják a karmát, illetve megnyírják?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!