Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megnyalta a bolhaírtót? Fontos

Megnyalta a bolhaírtót? Fontos

Figyelt kérdés
10 hetes kiscicát ma bolhaírtóztuk, rányomtuk a cseppet, viszont arrébb ugrott hirtelen és kicsit oldalra is ment. Meg-megnyalja ott a szőrét, és akkor utána folyamatosan nyalogatja a száját illetve mintha rázná a hideg, ráng, meg mintha kicsit öklendezne. Nyilván nincs jó íze. Lehet neki baja belőle, hogy megnyalja? Előre is köszönöm!
2018. aug. 16. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy macskának (és kölyökre is jó) csepp, nem kutyara való? A rázza a hideg miatt kérdem, mert ha bármi permetrintartalmu kerül rá, annak ilyen a tünete, és bele is halhat!
2018. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Állatpatikában kértem, kiscicának. A papírjára cica illetve nyúl van írva.
2018. aug. 16. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az én cicámmal is megtörtént, lenyalta magáról a bolhairtót, amitől habzani kezdett a szája, a stressztől és az ijedelemtől pedig alig bírt lábra állni. Ha ezt tapasztalod, akkor mosd le a cseppet, elvileg úgy vannak ezek tervezve, hogy nagyon rövid idő alatt hassanak. Cicákra káros anyag nincs benne, csak a keserű ízükre reagál így pár macska. Ezt állatorvos mondta nekem.
2018. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!