Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felisept vagy Feliway?

Ájemzsu kérdése:

Felisept vagy Feliway?

Figyelt kérdés
Van, aki próbálta legalább az egyiket? Vagy ha mindkettőt, akkor melyiket ajánlanátok stresszes cicának?
2018. aug. 18. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy stresszes macska. Tán be akarod gyógyszerezni a rosszul nevelt cicádat? Normális vagy?
2018. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs begyógyszerezni! Ezt a cicát az utcán szedtem össze, valószínűleg valami trauma érte. És rendszeresen húgyhólyaggyulladás alakul ki nála (FIC). Nem húgykőtől, nem vesekőtől, hanem stressztől. És hogy ne kelljen antibiotikummal tömni, pont ezért tettem fel a kérdést. Tudtommal sem a felisept, sem a feliway nem gyógyszer. Segíteni szeretnék rajta, mert szenved, nem tud pisilni.
2018. aug. 18. 19:34
 3/3 boltocskas válasza:
Szia! Én a Feliway Classic-ot használom már egy jó ideje mentett cicáknál és nagyon megvagyok vele elégedve. Sokkal nyugodtabbá, kiegyensúlyozottabbá és barátkozóbbá teszi őket :)
2018. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!