Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám nem eszik és...

A kiscicám nem eszik és lehangolt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van 2db.1 hónapos macskám. Az egyik ma reggel óta nem eszik és lehangolt meg elég sovány is, de szerencsére láza nincs, de egy kicsit megy a hasa. Cicakonzervet és tejet is adtam neki, de a konzervből nem evett de legalább a tejből kortyolt egy kicsit. A másik kiscica rendesen eszik, iszik meg rosszalkodik.
2018. aug. 18. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Hogy jutott eszedbe macskát tartani?


1. Ha bármi baja van a macskának, teljesen alap dolog, hogy fejvesztve rohanunk vele az orvoshoz.

2. Mi az istent keres nálad 1 hónapos macska? Jobb esetben 3 hónapos koráig az anyjával van. Ilyenkor még nem szabad szilárdat adni nekik, csak szopniuk szabadna!

3. Tejet soha többet ne adj neki, a macskák nem bírják.

2018. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja. 1 hónapost írtam?! Bocsánat! 4 hónaposak. Csak a kisöcsém itt hülyéskedett mellettem. Hogy én milyen béna vagyok. 4 hónaposak a cicák.Nálunk születtek, itt van az anyjuk is. Már rengeteg macskám volt és azoknak semmi bajuk sem volt a tejtő. Sőt! A cica testvérének és az anyjának sincs semmi baja. Csak ez az egy nem eszik semmit. Bár most reggel ivott egy kis tejet. Dehát enni nem eszik. Inni iszik vizet rendesen.
2018. aug. 19. 08:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja meg még az is fura, hogy nem a tálkából issza a vizet mint a többi hanem nekünk van egy ilyen nagy hordónk amiben az esővizet gyűjtjük. És a cica abból a poshadt esővízből ivott. Pedig én a vizüket óránként cserélem. Ma már kilocsoltuk a vizet a hordóból úgyhogy abból már nem tud inni. Nem lázas nem hányt. Tegnap egy kicsit ment a hasa de ma már nem. Állatorvoshoz pedig nem tudkuk vinni mert nincs kocsink és az állatorvos kb.60 kilométerre van tőlünk.
2018. aug. 19. 08:29
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nagy szerencséd volt, hogy nem lett tőle nagy bajuk. Ismétlem, a macskák nem bírják a tejet! Valamelyik jobban bírja, de a legtöbb macskára ártalmas. Most ugye nem azt akarod mondani, hogy egyik macskátok sincs félévente oltva és kéthavonta féregtelenítve, ugye? Gyanítom, még chip sincs bennük, ráadásul szaporítasz. Ismétlem, ha a macskának baja van, az az első, hogy rohansz vele az orvoshoz. Ha nincs kocsi, akkor kérd meg egy ismerősödet, hogy vigyen el.
2018. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De van bennük chip és oltva is vannak. Egyébként meg nem kéne ilyen bunkón válaszolni. Ezek nem benti macskák, hozzá vannak szokva a kinti élethez. Jah és 3 macskám van. Nem szeretnék többet. Az anyamacska fogamzásgátlót is szed. És a macska meg már jobban van, csak egy egyszerű gyomorrontása volt. Tejet pedig továbbra is kapnak, mert amint kiderült a gyomorrontás azért volt mert a bolond macska megevett egy egértetemet amit én észre se vettem.
2018. aug. 19. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Én egyáltalán nem válaszoltam bunkón, segítettem. Te normális vagy? Fogamzásgátlót? Hormonokkal tömöd a macskádat, undorító! Ivartalanításról hallottál már? Ismétlem, a tejjel MÉRGEZED a macskáidat, fogd már fel, hogy teljesen tönkreteszed őket!
2018. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Oltva van a nagy a kicsik még nem mert még nem olyan nagyok"


Már bőven elmúltak olyan nagyok. Az oltásokat 9, 11, 13, 16, és 19 hetes korban kell ismételni.

2018. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Illetve a másik oltási sor van 5-7 hetesen, 8, 12, 14, 16 és 20 hetesen.
2018. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!