Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hetes cicáim vannak, akikkel...

4 hetes cicáim vannak, akikkel az anyjuk nem törődik több mint egy hete. Az egyiknek nagyon megy a hasa és elég puffadt, már a végbélnyílása is kivan szegénykémnek. Hogy segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Laktózmentes tápszerrel etetem őket és alutasakos Wiskas juniorral.Szörnyen néznek ki szegénykéim,mivel nincs aki mosdassa őket,tiszta ragacsok stb,megfürdethetem őket?
2008. nov. 3. 11:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Képzeljétek mióta írtam,azóta tök jól vannak a cicák.Olyan boldog vagyok,nincs már hasmenés,haspuffadás stb.A tápszerben van hasfogó,kaptak féregtelenítőt már 2 nap és még ma fognak,a popójukat kamillával törölgettem,az is rendbe jött.Már elkezdtek játszani is,elevenek mint az egészséges kicsicicák és úgy esznek mint a sáska.Ja és a kabalás dolog is bejött.
2008. nov. 5. 08:32
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ennek igazán örülök:DDD!♥☺☺
2008. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik cicám is ilyen állapotban került hozzám, rögtön orvoshoz vittem kapott féreghajtót, bélflóra helyreállító gyógyszert, stb, helyre jött, igaz 2 hétig karanténba kellett lennie.És ne adj neki semmi macska eledelt, a legjobb kaja ilyenkor a sima főtt darálthús(csirke vagy pulyka) és rizs.abban semmi trutyi nincs amit a bolti kajákba beleraknak, és a tiszta vizen kívül semmire sincs szükségük.

Mindenképp orvosi ellátásra szorulnak!

az én cicám csodaszép tigrissé cseperedett 4kg:)

2008. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
ohh már látom elkéstem a válasszal, örülök, hogy rendbe jöttek!
2008. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban vannak :) (az első válaszoló)
2008. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!