Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy macskát, illetve...

Találtunk egy macskát, illetve, csak megsimogattunk egyet az utcában, amiről nem tudjuk eldönteni a nemét, vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
Nincs heréje, de olyan, mintha p@cse lenne. (Nem láttam még ivartalanított macskát, lehet, hogy az?)
2010. jún. 21. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy ívartalanított de igy látatlanul nem tudhatjuk mi se:)
2010. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
képet
2010. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Honnan szerezhetnék képet? Csak egy macska volt az utcából.
2010. jún. 21. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
igy meg nem tudjuk mi se !bocsi:)
2010. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetett ivartalanított kandúr, van olyan állatorvos, aki lecsípi a heréket. A miénk nem úgy csinálja, hanem az ondóvezetéket csípi el, így megmaradnak a herék, mégiscsak mutatósabb marad :)))
2010. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14:01: Csak eppen azzal ad egy pofont a szarnak, mert sem csokkeno hormonszint, sem kevesebb jeloles, se semmi olyan valtozas, ami miatt az egesznek lenne ertelme. - Kiveve, hogy nem lehetnek utodai.

Mutatosabb... Bah. Hat ha te azt nezegeted. :P

Amugy, www.neuticles.com

2010. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14:01 vagyok: semmi olyat nem tapasztaltam, amit írsz. Nem jelölt, nem "bagzott" ( ahogy a népi nyelv mondja). És igenis, tetszett az, hogy látszott a fiú mivolta.Pedig nem vagyok perverz :))))))))))))
2010. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:30: akkor te szerencses vagy, hogy nyugodtabb fajta kandurod van. Ha nem lenne, akkor sajnos az elkotes nem lenne eleg.

A mutatosabb dologgal meg nem tudok vitaba szallni, mert izlesek es pofonok. Maradjunk annyiba, lattam mar olyan kandurmacskat, akinek a csaladi ekszerei jocskan nem ertek el a "mutatos" hatart. :) Viszont, nem tagadom, hogy van, amelyiknel jol mutat ugy egeszeben az allat, azzal egyutt. ^_^°

Nem veletlenul sikeres uzleti valalkozas a belinkelt lap is.

2010. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!