Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 németjuhász kan kutyám....

Van 1 németjuhász kan kutyám. és szeretnék mellé még 1 kutyát. Csak nem tudom eldönteni h milyen fajtát válasszak?!

Figyelt kérdés
mert.. vagy beaglet.. vagy stafit.. vagy 1 németjuhászt szeretnék mellé.. csak h ha németjuhász szuka lenne.. akor.. ugye lenének kiskutyák! és tesóm anyit mondott h már nem nagyon vesznek németjuhász kutyákat.. és így lehet h kan lenne.. szerintetek h döntsek?
2011. aug. 28. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyeneket meglátok elkezdek azon gondolkodni hogy minek tart ilyen f*sz kutyát aki ha megunta lecseréli és vesz 1 kiskutyát gratulálok hülyegyerek, remélem letépi a karodat a mostani
2011. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet szuka és kan is de akkor a szukát ivartalanítsd ha nem törzskönyveset veszel és nincsnek vele tenyésztési céljaid. Ha igen akkor csak is törzskönyveset vegyél és ha a kan nem törzskönyves akkor őt kell ivartalanítani. De ha nincs a szukával ilyen célod akkor elég csak a szukát ivartalanítani.
2011. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első.. kimondta h meguntam?..-.- csak volt mellete 1 kiskutyám csak sajnos ő elpusztult és a nagy az eléggé szomoru volt.. és ezért gondoltam h szeretnék 1 másikat mellé..

második..:) köszi szépen de szerinted mék fajta közül legyen?

2011. aug. 28. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a német juhászt mondanám mert a beagle hiperaktív és szökős és a másik kutyát is a rosszra hívná! De ez nem biztos.Az egyik rokonomnak is német juhásza és beaglilye volt és sajnos elszöktek együtt:(
2011. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úh ismerős történet.. nekemis a kis beaglem a németjuhásszal szökött el.. csak a beagle eltünk.,..:/
2011. aug. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!