Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos! Hogyan tudnám megfürdetni...

Sos! Hogyan tudnám megfürdetni a cicámat?

Figyelt kérdés

A minap elment csavarogni a cicám, majd amikor hazaért, rettenetesen koszos volt. Mikor közeledett elkezdtem érezni valami iszonyatosan büdöset. Akkor jöttem rá, hogy a csöppség trágyában hentergett...:))

Próbáltam fésülgetni a szőrét, letakarítani kicsit de nem jött ki teljesen. Ő sem tudta magának letakarítani. Benti cica! Elviselhetetlen bűze miatt most el van zárva a garázsba. Nagyon vad, ha felidegesítik harap és karmol is. Kézbe nem igazán lehet felvenni valamint a hasához hozzá sem lehet érni. Nagyon nehéz eset.. Valami ötlet, hogyan tudnám így megfürdetni? Segítsetek légyszi! :(



2018. aug. 27. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétemberes.Az egyik tartja a grabancánál,a másik fürdeti, nagyon gyorsan.Minden legyen előkészítve,víz,sampon,törölköző.
2018. aug. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nyaka hátsó részénél fogd meg bátran vidd be a kádba zárd be az ajtókat ablakokat és kész. Nyilván legyen elől minden, de az én macskám amikor érzékelte, hogy be van zárva minden teljesen feladta az ellenállást.
2018. aug. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húzz kesztyűt és hosszú ujjú felsőt. Dobj rá egy törcsit, be a kádba. Ott a nyakánál fogd össze a bőrt, vki pedig mossa zuhannyal, langyis vízzel. Ne használj rá emberi terméket!!
2018. aug. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is kétemberes a macskafürdetés, de szerencsére még nem sokat volt rá szükség. A nyakánál az irháját kell összefogni, a másik ember meg zuhanyozza. Testhőmérsékletű vizet, lassan csorgatva kell elkezdeni ráengedni, először a hátsó lábainál kezdve, és úgy szépen lassan haladni felfelé. A fejére csak a legvégén, mert azt viselik a legnehezebben, de ha az nem szaros, ki is hagyható.
2018. aug. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem a nyaka hátsó részénél kell a bőrt összefogni, attól megfojtod, hanem a lapockánál.
2018. aug. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!