Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Catherine Coon maine coon...

Catherine Coon maine coon tenyészetből vett már valaki cicát? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 22:20
 1/4 anonim válasza:
0%
Miért nem fogadsz örökbe cicát inkább? :( Egy életet mentenél meg vele és örökre hálás lenne neked. Na mindegy, csak gondoltam megemlítem, hátha valakit elgondolkoztathatok. Manapság egyre több szerencsétlen állat kerül menhelyre. Én személy szerint őket részesítem előnyben, nem a sok tenyésztést. Bocsi hogy ide pofátlankodtam!
2018. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jóember ! 4x fogadtam örökbe macskát mindegyiket a macskanátha és valamilyen genetikai betegségek vitték el, a 6 éves kort egyik sem érte meg, összesen fél milliót költöttem a gyógykezelésükre. Miről is beszélünk ? A menhelyes/talált macskák 60%-a Felv/fiv/Fip fertőzött, az örökletes betegségekről nem is beszélve. Tájékozódj mielőtt osztod az észt, ráadásul nem is a kérdéshez szóltál hozzá, nincs jobb dolgod ?
2018. aug. 28. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

"A menhelyes/talált macskák 60%-a Felv/fiv/Fip fertőzött"


A menhelyes macskákat közel 100%-ban szűrik (fogalmazzunk így: minden nagyobb menhelyen/alapítványnál), így nem lehetnek felv/fiv/felp fertőzöttek, hacsak az új gazdánál nem kapják el. Ezt is érdemes figyelembe venni.


Egyébként érdemes facén maine coon csoportokat keresni, és ott érdeklődni, itt nem nagyon fogsz releváns választ kapni tenyészetekkel kapcsolatban. Illetve a Tiger Pawról keress infót, hozzájuk tartoznak. A honlapjuk mindenesetre nem túl informatív.

2018. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Hát neked van egy stílusod "jó ember" :D egyáltalán nem osztottam az észt, csak kedvesen megemlítettem valamit, sajnálom ha ezzel a lelkedbe gázoltam :D Biztos neked is bejött az élet, ha minden emberrel alapjáraton így beszélsz. Oké nem a kérdésre válaszoltam, de szerintem semmi bántót nem írtam. Sok sikert az életben továbbra is! Többi válaszadónak meg üzenem, ne merjetek semmi egyebet írni neki, mert még a végén felmegy a vérnyomása a kérdezőnek itt a cica témában! Amúgy valóban semmi baja a menhelyes cicáknak sem, nekünk mindig is ilyeneink voltak és boldog, egészséges életet éltek le nálunk.
2018. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!