Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elveszett a macskám. Szerintet...

Bencecske1 kérdése:

Elveszett a macskám. Szerintetek meg hazajon?

Figyelt kérdés
Szóval van egy macskám Gyula. És minden nap ha szóltam neki:Gyere Gyula már ott volt a lábam alatt. Most meg üvöltök és nem jön... Már 2.5 hónapja nem láttam. Anyám mondta hogy veszünk másikat. De olyan okosat nem találnánk. Nem volt beteg. Egész nap bent aludt és este ment ki minden nap. Ha tudjátok mibe?. Méreg vagy mit tudom én. Ezt a posztot is könnyes szemmel írom. Remélem még találkozok vele..
2018. aug. 28. 18:44
 1/9 AllorX válasza:
15%
a nevéből ítélva kandúr. nyugi. nekünk volt egy olyan macskánk októbertől-februárig itthon döglött vagy a környéken vadászott. az év többi részében meg az abnormálisan nagy vadászterületén élte az életét. 11 évesen pusztult el szóval ha ügyes és okos macska akkor nincsen baj ;)
2018. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem fog hazamenni, mert a felelőtlen gazdái miatt valahol elütötték, elkapta egy kutya, megkínozták, vagy megkérgezték valahol.

Ne is legyen másik macskátok, mert nem tudtok rá vigyázni.

2018. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm. Remélem haza jön. 😟

2-es nem vagyok kíváncsi a le néző kommentedre. Menjél máshova írogatni ez nem az a hely. Tudod nem te vagyok amúgy... 🙂

2018. aug. 28. 23:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves lenéző kommentelő. Elárulnád nekem, hogy hogy lehet/ kell vigyázni egy macskára? Egy macskát nem lehet megkötni! Kóbor állat. Nekem volt egy 14 éves kandúrom, egyszer fél évig nem láttam. Haza jött és úgy csinált, mintha tegnap látott volna. Nincs olyan, hogy egy ember vigyázni tudna egy macskára. Bezárni a szobába meg nem lehet..
2018. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehogy már én legyek a szar, amiert leírtam az igazságot. Aki nem tud vigyázni a macskájára, az ne is tartson macskát.
2018. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én tudtam vigyázni az enyémre. Ezért tartok. Te nem tudtál a tiéd re és tapasztalatból írod. Amúgy elhagyhatnád a kérdésem... 😉🤔
2018. aug. 31. 00:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyira tudtál vigyázni rá, hogy 2,5 hónapja elveszett.
2018. aug. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es. Valaszodbol egy teknősre nem tudnál vigyázni... Mégis hogy "vigyáznál vidéken egy olyan macskára. Akinek 10 hektár búza tábla van vadászni? Ez tényleg beteges már. Nem lehet mindig bent az a macska...
2018. szept. 1. 09:58
 9/9 AllorX válasza:

Régi kérdés de auért vissza írok.

Meglett?

2019. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!