Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A cicámnak valami baj van a farkával. Nem tudom mi történhetett vele lehet össze verekedett egy másik macskával, vagy valahol be szorult neki.. de lóg neki a farka, ha megfogjuk fáj neki, nem tud ülni sem csak feküdni, nyalogatja. Mi lehet vele? Látszik hogy fáj neki. Valakinek volt a cicájával hasonló?
2018. aug. 29. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A triviális dologra nem gondoltál, hogy holnap el vidd egy állatorvoshoz és esetleg egy röntgent kérjetek?
2018. aug. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Doki!

A mi cicánk farka leesett. Még kisebb voltam, de egyszer véresen jött haza. Kerítésre akadt fel vagy kutya kapta el. Ugyanígy lógott, doki mondta, hogy menthető, fertőtlenítette, bekötötte stb, aztán jó pár napra rá, macska leugrott a székről, farok ottmaradt. Szaladt anya dokihoz, de nyilván vissza nem varrta. Szépen meggyógyult a csonk, olyan volt mint egy dobermann 😃😋 szépen élt vele, ugyanúgy ugrott, mászott.

2018. aug. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk ma ünnep van és az állatorvos nincs nyitva. Holnap mindenképp elviszem de sajnos ma senki nem rendel már hívtam az orvosát. De ma mintha már jobb lenne neki, mozgatni tudja.
2018. aug. 29. 09:52
 4/6 A kérdező kommentje:
A cicámnak a farkán nincs seb, sem vágás semmi. Már néztem,csak egyszerűen fáj neki. Nem tudja felállitani.
2018. aug. 29. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok, vszínű eltört vagy zúzodott... Te sem vársz napokat, hogy elmenj dokihoz, ha átment rajtad egy úthenger! Szegény állat nem tud szólni, mekkora fájdalomban van.
2018. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam holnap elviszem de ma ÜNNEP van. Nem rendelnek nem tudnak fogadni már hívtam. A cicám ugrál, játszik csak épp nem tud rá ülni a farkára de hason fekve pihenni, aludni tud. Most nézem és háton fekve is tud. Simogattam előbb a farkát engedte és nem nyávogott. Szerintem kibírja holnapig a dokit. Bekötni én nem merem neki sőt semmit nem merek csinálni addig vele mert nem értek hozzá.
2018. aug. 29. 12:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!