Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nagyon kivakarja a...

A cicám nagyon kivakarja a szőrét? Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy van egy gyönyörű, pöttyös-csíkos mintázatú, herélt, 3 éves, benti(!) cicám. Pár napja észre vettem, hogy a fülénél annyira vakarja magát, hogy már alig van ott szőr, és a pocijánál is egy 10Ft-os nagyságú helyen sincs. :(

Nem férges, nem bolhás, nem történt változás az életében, és biztosra veszem hogy nem beteg, mert voltunk dokinál, és semmit sem talált ami ezt kiválthatná. Alapvetően boldog cica, és most sem tűnik másnak. Volt valaki hasonló helyzetben? Tudok segíteni neki, hogy vissza nőjön a szőre?



2018. aug. 31. 10:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
(BOCSI, nem az utolsó hanem az egyel előtte szóló válaszoknak ment az előző.)
2018. aug. 31. 14:51
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszönöm szépen, nem kaptunk rá semmit, azt mondta nem látja miért csinálja ezt. :/ Nem váltottam mosószereket. Az egyetlen változás az életünkben hogy babát várok, de már 36 hetes vagyok és nem volt ilyen, annyi történt hogy nem dagaszthat a hasamon 1-2 hónapja, de ugyanúgy a lábamnál alszik, ugyanúgy szeretgetve van, nem hiszem hogy emiatt lenne. :/
2018. aug. 31. 14:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. Nem vittük orvoshoz, de mivel a nyuszim is ugyanekkor volt beteg, megfürdettük atka elleni vízben és elmúlt, ezért nála is megpróbáltuk. Nem hazsnált, sokáig semmi nem történt, aztán egyszer csak visszanőtt neki.. Pedig már az egész nyaka csupasz volt, kis csúnyácska volt.

Hozzáteszem csak fűszerezetlen főtt csirkét és májat adunk neki (orvosi javaslat), tojást és nagyon-nagyon ritkán alultasakost, szóval biztos nem allergia volt.

Légy türelmes egy ideig szerintem.

2018. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem lehet depressziós volt, mert mamám aki mindig látogatja abban az időben nem tudott jönni, én pedig kolis vagyok. A szüleim meg annyira nem simogatják. Szóval előfordulhat, hogy szomorú. :)
2018. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!