Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Cica hagymát evett?

SOS! Cica hagymát evett?

Figyelt kérdés
Ki lett dobva a szemétbe egy kevés kebap ami megmaradt tegnapról. Le akartam vinni a szemetet, ezért a zsákot kiszedtem a kukából,de véletlen fent hagytam. Tudom, hogy nagyot hibáztam. Max fél órát nem voltam itthon, és úgy gondolom hogy lehet hogy beleevett a cica. Tudom, hogy bután hangzik, de próbáltam a száját megszagolni, de ott nem érzem se a kebap, sem a hagyma szagát. Ha beleevett akkor mi történhet vele? Illetve milyen "jelekre" figyeljek? Amióta itthon vagyok egyszer már kakilt, azzal nem volt baj. (ez az egész 40 perce történt). Játszik, ugrál, nem látom hogy rosszul lenne... Előre is köszönöm!!!!!!
2018. szept. 1. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

A másik vêgét kell megszagolni.

Te minek tartasz macskát ha az alap dolgokkal se vagy tisztába.

Ha megette semmi baja nem lesz.

2018. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a cicának tilos a hagymát megennie, ezért tettem fel a kérdést...
2018. szept. 1. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz egy kis hagymától, bár kétlem, hogy megette, mert az túl erős nekik, főleg nyersen. A minap az én macskám a paprikát lopta ki a tányérból mikor ott hagytam az asztalon a lecsós szeletet. :-D
2018. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenhol azt lehet olvasni, hogy tiltott étel, stb. Bár a kebap sem hiszem, hogy jót tesz neki, de remélem nem lesz baja, ha esetleg evett belőle...
2018. szept. 1. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:
A macskának semmi baja nem lesz egy kevés hagymától.
2018. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem. Vagy, hogy a kebap többi részétől sem. Köszönöm a választ!
2018. szept. 1. 12:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én cicám a répát és a zöldborsót imádja :D

Nem fog belehalni ha mégis megkóstolta nyugi.

2018. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja :)
2018. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én macskám egyszer ellopott egy újhagymát és megrágta a zöldjét, de semmi baja nem lett. Nyilván ne azzal etesd, de ha egy kicsit evett is, ennyitől nem lesz baja.
2018. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!