Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül a fiú kicsi...

Mennyibe kerül a fiú kicsi cicámnak és az anya cicának az ivartalanitás?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egy kan macska ivartalanítása 7 ezer forintba kerül. Bár ez attól függ, mekkora a macska, így értelemszerűen, hogy mekkora adag altatót kell kapnia.
2010. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az anyja az kb max 25-30cm marmagasságú és 2-3 kilo között lehet a kicsike meg 6 hetes.a kicsivel még várni kell vagy nem?
2010. jún. 21. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:

A kandúrkát fél éves kora körül vidd el,kb.5-6 ezer.

A nőstény kb. 8-12 ezer.De ez tök változó,orvostól,várostól is függ.Vannak néhol ivartalanítási akciók,ezért nem ártana helyi szinten körbeérdeklődni.Ja,és gratulálok a remek hozzáálláshoz!

2010. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)amugy nem ivartalanitnám én se dehát annnyi a cica a menhelyen hogy csak na persze még össze kell gyüjtenem a pénzt mivel anyum nem ivartalanitja,nem álja a költségeket de ez értehetö aszem, ezért meg teszem és amugy is én cicáim és az én felelöségem és költségeim :)igaz még csak 15 vagyok de elmegyek diákmunkát válalni és össze szedem a pénzt rá:)!
2010. jún. 21. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Helyes!!!
2010. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rég találkoztam ilyen jó hozzállással itt mint a kérdező esetében,akit ennyire érdekli a cicája sorsa,és tesz is érte,nem csak nyavajog,hogy a szülők nem adnak pénzt,meg egyéb kifogások...
2010. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat:)mivel már nem vagyok annyira kicsi igy megyek diákmunkákra és már az anya cicának meg is van az ivartalanitás ára:)holnap megyünk dokihoz
2010. jún. 22. 01:11
 8/8 A kérdező kommentje:
a kicsi fiúnak még gyüjtök ugyse most kell még:)
2010. jún. 22. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!