Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felszoktátok ébreszteni a...

Felszoktátok ébreszteni a kismacskát, ha egész nap alszik?

Figyelt kérdés
Most kialussza magát, aztán egész este randalírozik, vagy hajnalban a kisördög. Most már legszívesebben felbolygatnám.
2018. szept. 9. 16:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Egy kiscica simán alszik egy nap 18 órát vagy többet is akár. Éjszakai állatok, szóval egy ideig mindenképp éjszaka lesz többet ébren. Meg kell szoknia, hogy éjszaka kell aludni, és akkor idővel át fog állni :)
2018. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem csinálta így, megijedtem, hogy beteg lett, de jól van szerencsére. :-)
2018. szept. 9. 21:59
 3/7 anonim válasza:

Olyan, mint a kisbaba. :)


Hagyjad.

2018. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisebb korában engem is felébresztett éjszaka a cicám. Mostanában már csak csendben bámul, a mellkasomon ül és néz. :D
2018. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nyugodt éjszakánk volt. Imádni valóak. :-)
2018. szept. 10. 05:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nem "alszanak" folyamatosan. Ha megfigyeled, mm-nyire nyitva a szeme (látni a csillogást). Így vágja át a zsákmányállatokat a természetben. Ha mélyen alszanak, elernyed a testük és lelassul a lélegzésük, szinte mozdulatlan a horpaszuk. Kisfiam riadtan rohant pár napja, hogy meghalt a cica. Olyan mélyen aludt, hogy valóban szinte nem is látszott a lélegzése.
2018. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ilyen nálunk is volt éjszaka mikor mellettem aludt az ágyban. Azt hittem meghalt, mert emelgettem a fejét, lábait, és vissza esett ernyedten, nem akartam elhinni hogy erre sem ébred fel, nagyon megijedtem. De akkor rájöttem ,annyira bízik bennem, hogy nyugodtan szenderült mély álomba. Nap közben valóban úgy alszanak, hogy ha elmegyek mellette rám néz.
2018. szept. 10. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!