Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Barátnőm macskája egyik...

Pyerm kérdése:

Barátnőm macskája egyik napról a másikra megváltozott. Fura lett a feje, vedlik, és egyre lassabban mozog. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap még játszott rohangált, de reggelre már, mint egy villámcsapás megváltozott.

Nagyon aggódom érte.


2018. szept. 12. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Állatorvos?
2018. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Mérgezés, elütötte valami...így jobb?

Állatorvos!

2018. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Mérgezés lehet. Orvoshoz mikor viszitek?
2018. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Sürgősen állatorvoshoz vinni, mert lehet vírus de mérgezés is. Mindkettő nagyon veszélyes a macskákra ezért minél hamarabb orvos!
2018. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagyon nem aggódhattok ha reggel óta nem sikerült orvoshoz vinni...
2018. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok. Nem nagyon van pénzem állatorvosra. Ezért kérdeztem meg itt, hogy hátha valaki tud valami olcsó megoldást mondani.
2018. szept. 12. 22:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az állatoknál nincs olyan, hogy olcsóbb megoldás. Míg nem dolgoztam nekem is voltak ilyen gondok (mondjuk én túlaggódtam mindig és mindenért vittem volna),de ha tényleg baj volt lehetett anyuval beszélni és vittük orvoshoz.


Nem cseszegetés, de egy macska nem fogja mondani, hogy figyi haver, elég ha adsz egy fájdalomcsillapítót.

2018. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Éppen ez is egy hiba a rendszerben, mert sajnos a szüleink véleménye az, hogy nektek kellett, gondoskodjatok is róla!"

Nem túlságosan szeretik a macskákat és elkerülve a azokat a kommenteket, hogy biztos ők mérgezték le, nem arra ők nem képesek. Ezért is gondoltam, hogy kiírom ide, mert itt sok hasznos tanácsot kaphat az ember.

2018. szept. 12. 22:48
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosnál hasznosabb tanács nincs. Esetleg keressetek egy állatvédő egyesületet, akik meghitelezik a dokit, ti meg kifizetitek. Hogy miből? 16 évesen suli mellett is lehet diákmunkázni.
2018. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen olcsó megoldásra gondoltál? Küldjünk szegény macskának pozitív energiát? Vagy miért írtál? Ha igaz a kérdésed, akkor minden követ meg kell mozgatni, nem olcsó megoldásos tanácsra várni, mert az NINCS.

Ezt ott helyben nektek kell megoldanotok.

2018. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!