Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyaralni megyek, emlékezni...

Nyaralni megyek, emlékezni fog rám a cicám?

Figyelt kérdés

Egy éve van nálunk, én vagyok a gazdája. nagyon sokat foglalkozom vele, mindig ott van, ahol én. Kint és bent egyaránt. Egy hétre elutazom. A családom fog gondoskodni róla, de senki nem úgy, ahogy én szoktam. ("Beszélgetek vele", simogatom, játszok vele stb. és velem alszik.)

Ha hazajövök, ugyanígy lesz, mint eddig? Vagy elfelejt?


2010. jún. 22. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem hülye az a macska... megérzi az illatodat és egyből tudni fogja, hogy hazaértél.
2010. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
59%
Csak rád fog gondolni egész nyáron, de hozz neki ajándékot mert végleg kitöröl az emlékezetéből!
2010. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy még hiányozni is fogsz neki. Ha hazajössz, nem fogsz tudni elszabadulni tőle, csak dörgölődni, és dorombolni fog neked.
2010. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már utaztam el 3 hétre is, és amikor hazaértem, a cicám napokig le sem akart mászni rólam. Mondták a többiek a családban, hogy amíg nem voltam itthon, folyamatosan az ágyon hagyott, levetett pólómon aludt.
2010. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen ahogy a 3. is írta :) Bár én nem emlékszem hogy 1 hétre elmentem volna bárhova is, de volt már hogy 3-4 napig anyámmal volt és mikor visszaértem dörgölőzött, dorombolt, pedig amúgy nem szokott.
2010. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%

Írjál neki egy levelet, vagy küldjél képeslapot!


De mindenképpen elsőbbségivel add fel a postán, a macskák nagyon türelmetlen jószágok!


... -.-

2010. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Minden cica más. A legtöbb örvend, ha hazajön a gazdi, és kedvesebb, mint azelőtt, hogy meggyőzze, szereti, ne menjen el :-)


De leírok egy más lehetőséget is.


Négy cicánk van. A legkisebb nagyon hozzám nőtt kiskorában. 5 hónapos volt, mikor elutaztam egy hétre (a család otthon maradt). Mikor hazajöttem, rám sem nézett, egy hétig durcáskodott :-) Megérdemeltem, ha elhagytam, nem? ;-) Úgy érzem, utána egy kicsit távolságtartóbb maradt ... Na, de ő egy szélszőséges eset. :-)

2010. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nem humorizáló válaszolóknak! Reméltem, hogy kapok olyanoktól választ, akik már "elutaztak" a cicájuktól. :-) Szóval, vagy örülni fog, vagy durcáskodik egy ideig, de nem tekint majd idegennek. Ez megnyugtató.
2010. jún. 22. 18:23
 9/12 anonim válasza:
Én már utaztam el és azt mondta anyám, hogy minden reggel bement a szobámba, ott nyávogott és keresett, amikor hazaértem, akkor meg csak velem akart lenni, dorombolt és nyávogot, hogy vegyem fel és simizzem.
2010. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen, el fog felejteni ha elutazol egy hétre

-.-

2010. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!