Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyaralni megyek, emlékezni...

Nyaralni megyek, emlékezni fog rám a cicám?

Figyelt kérdés

Egy éve van nálunk, én vagyok a gazdája. nagyon sokat foglalkozom vele, mindig ott van, ahol én. Kint és bent egyaránt. Egy hétre elutazom. A családom fog gondoskodni róla, de senki nem úgy, ahogy én szoktam. ("Beszélgetek vele", simogatom, játszok vele stb. és velem alszik.)

Ha hazajövök, ugyanígy lesz, mint eddig? Vagy elfelejt?


2010. jún. 22. 17:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia,


én cicám az első vemhességét szülését és kiscicák 8 hetes korukig a szüleimnél voltak, én albérletben lakok, ahol nem igazán engedik h 1nél több cicus legyen. És a kicsiknek veszélyes lehet...Ezért szüleimet vettem rá...de hétvégén tudtam csak vele lenni.

Én azt hittem h megharagszik és másik gazdit keres, anyumat.

Tévedtem, egész héten anyum agyára ment időnként, a szoba ajtómban ült és néha lefutott a bejárati ajtó elé is... az almos ládáját használta, de a nagyobb ügyeit gondosan mellé végezte. Péntek délután amikor hazaértem dacolt, úgy tett mintha nem érdekelném...Azért küzdöttem a figyelemért:)szombat reggel már jött hizelegni, az alom problémák megszűntek!

Végén másik albit kerestem, és ott két cicával lehetünk:) így egy kandúrt megtartottunk és az anyuci az ivartalanitás után is nagyon boldog a fiával:)

És már két cicának jelentem a Mindent!:)

2010. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
úgy tudom hogy a macskák nem olyanok mint a kutyák, beteszed máűs gazda mellé azt 1 hónap mulva meg se ismer, macsek csak egy gazdát szok meg,mást már nehezen,pláne ha már felnőt,amúgy én nem is mentem olyan helyre nyaralni ahová nem vihettem xD jött velem és élt ugyan úgy mint otthon,kiment reggel,szürkületbe jött haza.
2010. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!