Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenki betartotta az ivartal...

Mindenki betartotta az ivartalanítás előtti éheztetést?

Figyelt kérdés
Egyrészt elfogja adni a házat úgy könyörög majd kajáért, másrészt félig kinti cica vagy elmegy máshova enni vagy fog magának egeret.
2010. jún. 23. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd ki. Ha eszik az altatás előtt, akkor hányhat ami a műtőben még nemolyan baj, mert ott figyelik, de ha utánaotthon hány akkor meg is fulladhat. Ha belélegzi utána még egy jó tüdőgyulladást is kaphat.

Nem azzal szereted, ha megsajnálod, hanem, ha felelősen vigyázol rá.

2010. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt MUSZÁJ! zárde be addig, már csak azért is, hogy meglegyen mikor épp a műtétre mentek. Én is így csináltam épp a múlt héten. Ha nem éhezik, akkor simán hányhat altatás közben, amibe bele is halhat, ez nem játék! És ha eszik/iszik, akkor a műtét után is sokkal rosszabbul lesz, hányni fog, stb! Zárd be, ne játssz ezzel! Az ember se ehet altatás előtt, és azt is nagyon komolyan mondják.
2010. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én betartottam, be KELL tartani az ő érdekében. Addig inkább ne engedd ki a lakásból.
2010. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát nehéz lesz megoldani hogy a másik 3 ehet ő meg nem de akkor megpróbálom és amikor sürgős nem tervezett műtéten esik át valaki akkor mi a helyzet a hányással?
2010. jún. 23. 09:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ahogy írtam a műtőben nem gond annyira ott figyelnek. Utána pedig, ha ilyen műtét volt, akkor megmondják, hogy nem hagyhatod egyedül az ébredés alatt.

Zárd be a macskát, külön a többitől

2010. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Egyáltalán miért kell szegény állatokat ivartalanítani? :S
2010. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
be KELL tartani! másképp meghalhat. zárd be és ne törődj vele, hogy könyörög, hiszen a saját érdeke, hogy ne egyen.
2010. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, az nagyon fontos. Ha nem tartod be altatáskor félrenyelheti az ételt és megfulladhat. Ki kell bírni sajnos.
2010. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, be kell tartani. Ne félj,nem lesz semmi baja a cicának ha nem eszik a műtét előtti napon.

9:50-esnek: azért szokták a gazdik ivartalanítani az állatkájukat, mert előre látóan gondolkodnak. Ha valaki nem foglalkozik tenyésztéssel, csak gond lehet a sok kis kölyök. Még mindig jobb ivartalanítani, mint kölykedzés után likvidálni a kicsiket mert nem biztos hogy annyi kölyköt el lehet ajándékozni.

2010. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megbeszéltem a cicával hogy holnap bizony nem kap enni, nem örült :D
2010. jún. 23. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!