Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb egy kismacská...

Melyik a legjobb egy kismacskának?

Figyelt kérdés
3 hónapos kismacskának melyik a legjobb táp és alutasakos kaja?

2018. szept. 28. 21:43
 1/4 anonim válasza:
0%
Szia nekem is most lett kismacskám és én Whiskast szoktam adni neki mindkettőből. Nem olyan drága, de leteszteltem és az olcsót is megeszi :)
2018. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mi is Whiskast adunk neki. Meg szoktunk párszor adni az alutasakos-hoz rizst.Száraz tápból nem a Whiskast kapja.
2018. okt. 2. 11:56
 3/4 Blue puppy válasza:
10%
A whiskas jó, de száraz is kell majd neki, és változatosság is jót tesz.
2018. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Animonda Carny, Concept for life, Mac's viszonylag olcsó, de már jó minőségű tápok. Nálunk a Cosma Nature és a Grau tápok váltak be, igaz, ezek valamivel dárgább termékek. De a Real Nature-t, a Miamort is sokan dicsérik.

A Whsikas és hasonlók tele van gabonával, ízfokozókkal, cukorral, hústartalom pedig kb 4%. Olyan tápot érdemes inkább, amiben legalább 60% a hústartalom, gabona-és cukormentes. Valamint jobb, ha a szárazeledel a domináns a nedvessel szemben.

A zooplus weboldalán találsz sokféle, jó minőségű tápot, nagyon sok közülük még olcsóbb is, mint a boltiak.

2018. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!