Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a legjobb macskatáp?

Mi a legjobb macskatáp?

Figyelt kérdés
...ha egyet kéne mondanotok.
2018. aug. 11. 13:10
 1/8 anonim válasza:
18%
Kitekat
2018. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Cosma Nature.


Whiskas, Kitekat és társai tele vannak ízfokozókkal, gabonával, cukorral. A lehető legrosszabbak.

2018. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Maxitabi ***** válasza:
63%

Az egér..:))

Komolyabban: sok jó minőségű van, úgyis a macska ízlésétől függ, melyik lesz a befutó.

Tőlünk nyugatra megszólják a száraztáppal etetőket, mivel a macskák nem isznak eleget maguktól; vagyis nedvestáp a nyerő. Még többen esküsznek az ún. nyers etetésre-BARF,de ennek rendesen utána kell olvasni,macerásabb-igaz, az eredetihez ez áll a legközelebb.

Visszatérve a kérdésre: Orijen/Acana (szerintem)

+ Wildcat, N&D, Applaws, Carnilove, Taste of the wild, Mac's,Feringa, Granatapet, Grau, Leonardo stb.

Fontos: gabonamentes;;cukormentes; színezék és ízfokozó mentes; magas hústartalom (min 60%)-és nem elsősorban hús-melléktermék;nem növényi eredetű fehérje, stb.

2018. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Egyetértek Maxitabi ajánlásaival a tápok terén.☺

A nyers etetèst tapasztalatom szerint nyugaton is csak a fórumokon ajánlják. Legalábbis a német és az angol orvosok tapasztalatom szerint pont annyira frászt kapnak tőle mint a magyarok.

Viszont jobban preferálják a változatos etetést.

Münchenben pèldául ha mindenáron nyersezni akar valaki akkor elküldik táplálkozási tanácsadóhoz a gazdit és az állatot és csak ezután bólint rá a doki a dologra.

2018. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Jó összetétele van a fressnapfos premiere és a real nature tápoknak is.Whiskas és társai felejtősek,a macska húsevő,azokból az ki van spórolva,cserébe tele vannak felesleges sőt káros dolgokkal.
2018. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérlek, aki válaszol, a kérdésre válaszoljon!
2018. aug. 12. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Ötös vagyok,nem véletlen,hogy nem egy tápot írtam.Ugyanis olyan nincs.Ha a macskádnak vagy leendő macskádnak keresel jó tápot,javaslom,hogy nézd meg amiket javasoltunk,melyik felel meg árban, melyiket könnyebb beszerezned,de utána ha allergiás lesz a macska mondjuk a csirkére,vagy elég ivartalanítani,akkor újratervezés.Akkor már más kell.De ha nagyon akarsz tőlem egyet hallani:

nekem most a 4 hónapos kölyöknek a premier kitten táp a legjobb.Próbáltam több prémium kölyöktápot,ezt eszi,apró szemcseméret,jó összetétel,a fressnapf nekem meg egy köpésre van.Majd ivartalanítva lesz,utána is első körben a premiereset próbáljuk ki.

2018. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erről van szó. A kérdés az volt, hogy mi a legjobb, és nem az, hogy mi jó, meg hogy különböző macskáknak mi jó. Hanem a legjobb.
2018. aug. 13. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!