Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális hogy egész nap...

Normális hogy egész nap alszik a kiscicám?

Figyelt kérdés
12 hetes kiscicám van. Általában azért napközben szokott ébren lenni, játszani. Most viszont két napja szinte alig kel fel, nagyjából összesen 3-4 órát van ébren egész nap, akkor is lustább... Evéssel nincs semmi gond. Volt már, hogy többet vagy kevesebbet volt ébren, de most valamiért nekem nagyon kevésnek tűnik. Más cicája is szokott ennyit aludni? Orvosunk szerdán lesz, bár nem látok rajta betegség jelet. Előre is köszönöm!
2018. szept. 30. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én "felnőtt" macskám képes 24 órából 20-at átaludni. És a maradék négyből is hármat lustálkodással tölteni. Marad egy bolondfélóra futkározásra és lepkék kapdosására, és két negygyedóra az evésre.

Na a kiscicáknak ennél nagyobb az alvásigényük :-)

2018. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A macskák általában 16 órákat alszanak. Szóval igen, normális.
2018. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Én tuti egész nap bökdösném, hogy él e még! Amúgy normális. A macska a lajhár és a koala rokona, nem tudtad?
2018. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Télen a 4 éves macskám ugyancsak 23 órát átalszik a 24-ből. XD Szóval ez normális szerintem. :)
2018. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg normális lenne. Az a nem normális, ha megváltozott a macska viselkedése. Azt írod, hogy "két napja szinte alig kel fel".

Megkérdezném az orvost.


Alomra ugyanúgy jár-e? Illetve még egy okot tudok, a lehűlést, de egy hete hűlt le igazán, habár most is volt egy front.


Én megkérdezném az orvost, mert ahogy írtad, hirtelen változott meg a macska.

2018. okt. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát tegnap és tegnapelőtt alig volt ébren összesen 6 órát a két nap alatt szerintem. Ma reggel viszont nagyon aktív, kb 2 órája futkos, játszik :)
2018. okt. 1. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!