Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy zajlik egy macska örök...

Hogy zajlik egy macska örök elaltatása? Mit kap?

Figyelt kérdés
:(((
2008. nov. 4. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

A cicánkat, mikor elaltatták, egy kis szurit kapott.(nem tudom mi az anyag neve) Pár pillanat múlva összegömbölyödött,mint mikor lefekszik és elaludt...

Epilepsziás volt. A doki azt mondta, hogy már hiába kap gyógyszert, nem segít... :(

2008. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicánk 15 éves volt, amikor már olyan beteg lett, hogy nem volt más megoldás. Kettő szurit kap, nyugtatót és aztán altatót, amitől leáll a szíve, nem fáj neki, legalábbis itt így történt. Ha a Te cicád, részvétem..
2008. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekünk néhány éve beteg lett az egyik kiscicánk elvitük állatorvoshoz aki azt mondta h ha nem hal meg holnap reggelig akkor otthon adjunk be neki simán csak vizet. Adott injekcióstűt is. A cica kb 2 órára rá meghalt, Tesóm valami olyat mondott h nem szabad vizet fecskendezni a véráramba mert akkor szétdurranhatnak az erek és az pokoli fájdalmat okozhat. Azóta nem járunk ahhoz az állatorvoshoz. :'(
2008. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó válasz kiborított. Fecskendőt adott, hogy azt nyomd bele a macskuszba? Milyen idegbeteghez vitted szerencsétlent? Én egyből feljelentettem vna.. Báár Magyarországon.. Nem lehet amúgy, hogy csak a szájába kellett volna, hogy kapjon valami folyadékot? oO

De amúgy részvétem.. Felháborító, hogy milyen állatorvosok vannak =(


Amúgy nemtudom mi lehet benne. De gondolom ami az emberi szervezetnek sima altató, az egy olyan kis szervezetnek, mint túl sok. Szóval talán olyat használnak.. Utánanéztem, de nem találtam róla semmit, biztos van vagy 50 összetevője, de ha nagyon érdekel a téma, kérdezz meg valami patikust.. Ő biztos tud segíteni.

2008. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Injekciót.Teljesen fájdalommentes és így az állatnak is jobb,ha beteg.Javaslom:a gazda ne legyen ott a "haláltusán",emlékezzen úgy az állatra ,amikor még ép volt:):'(
2010. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!