Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica nem tartja meg a fejét...

Cica nem tartja meg a fejét nyávog ha meg mozdítja. Nyaktörés?

Figyelt kérdés

2 honapos kinti cicám reggel nyávogott vergődött. Nem tudja meg tartani a fejét. Ha felveszem a feje eldől konkrétan. Rá eshetett valami. Ha meg mozdul nyávog vergodik a foldon. Szeme is kivan mar dülledve.

Nyaka lehet el törve?


2018. okt. 3. 09:57
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
53%
Ha a kölyködnek lenne hasonló baja, őt érdekes módon egyből el tudnád vinni orvoshoz, ugye...?
2018. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! A gyermekemre kérlek ne használd a kölyök jelzőt. Tartsd meg magadnak a véleményed ha más módon nem tudsz meg nyilvanulni.

Most voltam az utolso.allatorvosi rendelonel ami.17ORATOL LESZ NYITVA!!!!

2018. okt. 3. 10:59
 23/50 A kérdező kommentje:

Nyiregyhazara nem tudom bevinni sehogysem!

Leghamarabb 5től lesz rendelés. Nem tudok mit csinálni

Egyebkent meg annyira tudtok velemenyt alkotni. Mast nem.is erdekelné meg elássák az allatokat én meg még terhesen is 5 macskat gondoztam. Higyjetek el mar sirtam.ma eleget. Mert sajnalom ot.

Tobbet nem magyarazkodom

2018. okt. 3. 11:02
 24/50 anonim ***** válasza:
21%
Nyíregyháza van legközelebb azt írtad. Az állatkórház nyitva van. Nem kerestėl te xart se...
2018. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
25%
Az állatszeretet nem ott kezdődik, hogy enni adsz nekik. Passzold le a gyereket valakinek, és suhanj a kórházba.
2018. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
42%
segitsetek inkább ne a kérdezőt szidjátok. mégis mit képzeltek ti magatokról?
2018. okt. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
58%
nyilván a 7 hónaps ygerekét leadja majd egy idegennek , hogy egy sérült macskával buszozzon.. nagyon életszerű.
2018. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez kamu. Nincs olyan állatorvosi rendelő, ami csak este lenne nyitva... Ha nagyon akarnád, valószínűleg találnál megoldást. A felelősség ott kezdődik, hogy nem vonjuk ki magunkat a kényelmetlen, nehezen megoldható helyzetekből sem!
2018. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
47%
nagy a gond a fejekben itt, nagyon nagy.
2018. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim válasza:
89%
Kérdező! Nem tudnál írni valamilyen közeli Facebook csoportba, hogy segítséget kérnél egy fuvarra a kiscicával? Rengeteg segítőkész ember van ott!
2018. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!