Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica nem tartja meg a fejét...

Cica nem tartja meg a fejét nyávog ha meg mozdítja. Nyaktörés?

Figyelt kérdés

2 honapos kinti cicám reggel nyávogott vergődött. Nem tudja meg tartani a fejét. Ha felveszem a feje eldől konkrétan. Rá eshetett valami. Ha meg mozdul nyávog vergodik a foldon. Szeme is kivan mar dülledve.

Nyaka lehet el törve?


2018. okt. 3. 09:57
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Szegenyke...jobbulast!
2018. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 *zoé* ***** válasza:
22%
Esküszöm a legelső kommenteken dühönhök xd...miert kell szidni, ha nemis tehet a macska bajáról. Természetes hogy tanácsot kér, és azis természetes hogy nem fog egy távoli helyre elmeni a cicus miatt..agy neki halat, ha már eszik, mert az erősíti(ne szálkásat. Vagy ha szálkás van, szedegesd belőle ki)
2018. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
72%
Akkor a sok nagyokosnak szól, ha bevitte volna buszon sokkal nagyobb kárt okozott volna. Az állatkínzás lett volna, a kérdező teljes mértékben felelősségteljesen cselekedett. Alapvető, hogy ha gerinc vagy koponya sérülés gyanúja áll fent nem mozgatjuk az állatot a megfelelő eszközök és tudás nélkül, nemhogy buszozzunk vele. A sok nethuszár közül kevesen cselekedtek volna helyesebben mint te kedves Kérdező.
2018. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, hogy ti igy latjatok.

Enis remenykedem hogy jobban lesz😢mai napom egy remalom volt. Mikor elvitték a cicust zokogasban tortem ki 😢

Meg fogadtam hogy ide tobbet nem irok ki semmit,mert nagyon bunkó emberek vannak akik egyből támadnak. Még hogy nem tettem semmit. A gyereket lepasszoltam míg elmentem az allaforvosi rendelőhöz meg nézni hogy rendelnek-e. Erre nem.

Sem Tiszalökön. Úgy hivtam a nyiregyhazi allatmentoket mondtam fizetek is érte PCAS állatmentés. Isten áldja a hölgyet aki utanna jott es bevittem a korhazba. Mar csak abban remenykedem hogy fel épül 😢

Koszonom hogy irtatok

Irok majd az allapotarol

2018. okt. 3. 20:10
 45/50 anonim ***** válasza:
31%
üdv a gyakorin. Itt mindenki álatvédő , nem tudtad?
2018. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
54%
Offtopic, de más témakörökben is ez megy...áldozathibáztatás, nem a kérdésre válaszolás, stb. Az emberek segghülyék, de nem csak itt. :)
2018. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyulást a cicádnak.


Tudod, nekem kinti-benti cicáim voltak mindig. Kertes ház. Estére bejöttek, de ha nem értek haza, nem is tudtam aludni. És ha kint elnyávogta magát egy macsek, ugrottam ki az ágyból. És amióta szemtanuja voltam, hogy 3 kóbor kutya kinyírt egy macskát, csak úgy szórakozásból, nem vállalok olyan macskát, aki kijár.


A macskádat vagy egy autó csapta el, vagy valaki fejbe vágta. Ha meggyógyul, ne engedd többé ki.

2018. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica azóta?
2018. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
A cica fel épült. Mar nincs kórházban. 😍
2018. okt. 16. 20:32
 50/50 anonim ***** válasza:
Ezt örömmel hallom. :)
2018. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!