Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szülők (és gyerekek)! Ti hogy...

Szülők (és gyerekek)! Ti hogy vélekedtek arról hogy egy 17éves lány a barátnőjével elmegy délelőtt otthonról, és aztán este egy megbízhatónak mondott fiunál alszik egy másik városban, akit sem ők sem a szülők nem láttak még azelőtt?

Figyelt kérdés

Fiatalok: tennétek ilyet? Bevállalnátok?

Szülők: mit gondoltok erről? felháborító?


2011. ápr. 23. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a kérdés hogy milyen a kapcsolat a szülő és a bizonyos lány között, ő maga megbizható-e? Én szülőként (még nem vagyok az) megbeszélném a lányommal de nem hiszem hogy elengedném, ha ismerem a fiút akkor igen. ha elngedném akkor telefonszámot és a cimet (fiuét) legalább...
2011. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

20/L vagyok


Es semmi penzert nem aludnek egy idegennel egy idegen varosban!!! Meg ha talan egy ismeros ismerose lenne... De akkor is inkabb ha az ismeros is ottvan.


Ez nem a bevallalas kategoria - az a bungee-jumping, rafting ilyenek- ez szimplan a hulyeseg kategoria!


Lehet h egy mocskos pedofil allat vagy ilyenek...

2011. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19 vagyok, sosem aludnék idegeneknél. A többi résszel nincs baj.
2011. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most 17 éves vagyok és nem aludnék semilyen idegennél, pláne ha még egy másik városról is van szó, és hiába az ismerős ismerőse akor se ismerem, és nem bízok benne. Gyerekem nincs, így csak anyit tudok mondani külső szemlélőként h egy olyan emberhez biztos nem engedném el a gyerekemet akit nem ismerek és még nem is láttam, pont azért h ne legyen baj. De az h idegennél és egy másik városba azt biztos h nem, vagy akkor aludjon a bartnőjénél.
2011. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Se én nem vállalnám be, se a gyereket nem engedném el (ha lenne), csakis akkor, ha ismerném a srácot.
2011. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én múltkor mentem a barátnőmmel egy egész napos buliba. Mármint délelőtt főzés, ebéd, este meg buli. És mivel nem tudtam hogy hazajönni, így egy srácnál aludtam, akit azelőtt talán egyszer ha láttam. És nem lett semmi bajom. Teljesen normális volt.

Tehát én itt az aggodalmat inkább abban érzem, hogy pasinál alszik. Nem pedig abban, hogy ismeretlennél. Ha lány lenne az illető, biztosan nem lenne ekkora aggodalom.

Az hogy egy lány együtt alszik egy pasival nem egyenlő azzal, hogy szexelnek is.

18/L

2011. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:39


Én egy idegen lánynál se aludnék... szóval részemről nem a nemmel, szexszel van a baj, hanem hogy idegen.


Jah és közben rájöttem, hogy hívtak már ismerős ismerőse hogy aludjak náluk, mivel este hogy jutok haza a belvárosból, ritkán jár az éjszakai meg messze van, de nem aludtam náluk.

2011. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az összes pszichopata és szociopata Normálisnak néz ki. Semmi feltűnő nincs bennük. Normális kispolgárok, sőt lehet túl kedvesek és segítőkészek. Nézd végig Amerika legvérengzőbb sorozatgyilkosait és az egyik olyan mint 1 könyvtáros a másik mint egy egyetemi hallgató, a harmadik mint egy házas több gyermekes, nagyon kedves megbízható bolti eladó. De mind több tucat embert halálra kínoztak.


Magyarországon is nem kevés pszichopata és szociopata él, és rengeteg beteg ember van szabadon...


17 éves vagyok de könyörgöm én magamtól képes vagyok felfogni hogy tökmindegy milyen kedves és aranyos egy ember nem fogok nála aludni ismeretlenül.


Ez valahogy evidens számomra.

2011. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!