Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 hónapja merckformint szedek,...

1 hónapja merckformint szedek, miért van az, hogy egyik nap egész délelőtt remegek, másik nap semmi bajom?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Beindul az anyagcsere, és leesik a cukrod. Nekem azt mondta a doki, hogy ilyenkor hozzam előrébb a tízórait.

Rám egyébként jellemzően hétvégén jön rám, amikor jövök-megyek, teszek-veszek.

Amikor az irodában ülök, akkor annyira nem veszem észre.

2014. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez így normális? Nem káros? Vagy nem kevés a gyógyszer vagy ilyesmi? Csak 2 hónap múlva van időpontom a dokihoz, azért kérdezem.
2014. júl. 17. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tartasz mellette mennyiségben és minőségben korrekt diétát, akkor ez lesz. Milyen tanácsokat kaptál? Fokozatosan építetted fel a gyógyszeradagot? (Nem tanácsos rögtön teljes adagban szedni.)
2014. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
500-as retardot szedek, először néhány napig felet, azóta 1 egészet, nem volt semmi mellékhatás. Diétát nem szigorút tartok, ami azt jelenti, hogy nem kell számolnom a szénhidrátot, csak min. 180g-t kell, mert vékony vagyok és nincsenek tüneteim. Ja és mozgok heti 3x. Én annyit eszem, amennyit csak bírok, mert mikor magamtól olvastam utána és csináltam a csökentett diétát, fogytam. Nekem nagyon nem kéne már fogynom. Tanácsot nem kaptam semmit, pedig jó endokrinológusnál voltam szerintem.
2014. júl. 17. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!