Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha csak ennyit írnak egy...

Ha csak ennyit írnak egy tápról, akkor a többi 59.9% összetevő mi lehet?

Figyelt kérdés

"Összetevők

Hal és állati melléktermékek (26 % friss hal), gabonafélék (14 % rizs), hús és állati melléktermékek növényi fehérjekivonatok, olajok és zsírok, ásványi anyagok, növényi melléktermékek (inulin cikóriából, frukto-oligo-szacharidok forrása - 0,1 %), mannán-oligo-szacharidok."


2018. okt. 12. 04:17
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Gondolom úgy értették, hogy kb 49% vegyes állati eredetű melléktermék 26%-a hal. Ugyan így, a 49% vegyes gabonafélék 14% rizst tartalmaznak. Ez csak egyfajta figyelemfelhívás arra, hogy nem csak "szart" veszel, hanem konkrétan 26% halat és 14% rizst is.:D
2018. okt. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem mindegyik ? Most miért hazudjanak még tovább ?
2018. okt. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyit ír, akkor nem venném meg. Ez az almo nature holistic, ugye?

Én is néztem, amikor kerestem megfelelő tápot, de pont az összetevői miatt dobtam is.


Nem derül ki belőle, hogy milyen állat van benne. Csirke? Marha? Kacsa? Kenguru? Illetve milyen gabona a rizsen kívül? Kukorica? Búza? Szója? Zab?

Tehát ha esetleg allergiás lenne rá a kutya, fogalmam sincs, hogy mire.

2018. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Az a minimum, hogy tételesen feltüntessék az összetevőket, adalékokat nem is igazán értem miért kerülhetnek ilyen tápok forgalomba. Ha rajtam múlna kötelezném rá a gyártókat.
2018. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!