Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van majdnem fél éves kinti...

Van majdnem fél éves kinti macskám, elfognak menni? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van 2 kinti macskám testvérek, kandúr, és látszólag jól érzik magukat, eléggé kötődnek egymáshoz, sokat játszanak egymással, én is szoktam velük, és hagyják magukat simogatni is elég sokat. Attól félek mi lesz ha elmennek, és nem arra gondolok hogy átmennek a szomszédba, hanem lehet hogy csak úgy elmennek, és nem jönnek vissza? Mellesleg az egyik erősebb mint a másik, és néha már felszisszen a másik amikor játszanak, de utána se hagyja békén, ez normális?

2018. okt. 14. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is volt egy kandúrom,aki szeretett minket de,elment.Amúgy is kóbor macska volt és járkálós. Meg volt egy kis fekete cicám ő meg át ment a szomszédba és megfojtotta a szomszéd kutya. Meg volt egy nőstény cicám őt meg elrabolták. Most van egy sziámi nőstény cicám 1 éves 1 hónapos, aki velem van a házban,és csak felügyelettel lehet kint. Forgalmas a hely ahol laksz?A szomszéd kutyák mérgesek?
2018. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Be kellene vinni a lakásba őket. Ivartalanítani is kell, ha kijáró cicák. Sokszor elcsavarognak a macskák, és baj is érheti őket. Jön a tél, és elég fiatalok a kinti élethez.
2018. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy ivartalanítani kell mindkettőt.

Így sem garantált, hogy mindketten ott maradnak, de ha ivarosan hagyod őket, akkor az egyiket biztosan elüldözi a másik.

2018. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ivartalanítani fogjuk őket, elég csendes helyen lakunk, hátsókertünkben vannak, ami szomszédok kertjeivel van körülvéve. Van az egyik szomszédban egy kutya, de elzártuk azt a helyet ahol áttudnának menni oda meg nem hülyék, de szerintem amúgy is megtudnák védeni magukat.
2018. okt. 19. 13:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Télre valamit kitalálunk, van házuk de valószínűleg beengedjük majd őket a kamrába.
2018. okt. 19. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:

*EL FOGNAK MENNI

továbbá:

ELMENNEK, MENNEK EL

Ezek a helyes alakok.

2021. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!