Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Zuglóban jó állatorvos, egy...

Zuglóban jó állatorvos, egy ilyen esetnél kell időpontot kérni?

Figyelt kérdés

A benti, ivartalanított macskám vakarja a nyakát, a pofája oldalát. Kis sebeket is éreztem, ahogy tapogattam. Minden más rendben vele. A szülővárosomban szoktam dokihoz vinni, ha hazautazunk, vizsgálatra, ott nem kell előre szólni. Viszont ez most nem megoldható.

Próbáltam hívni az egyik zuglói rendelőt, de nem vették fel.

Ha simán odaállítanánk holnap rendelési időn belül(sajnos csak holnap tudunk elmenni)-nyilván addig is hívom, bejelentkezés nélkül akkor fogadnának?


2018. okt. 16. 16:46
 1/6 A kérdező kommentje:
JA meg a másik kérdés, hogy kit ajánlanátok Zuglóban? Olvastam tapasztalatokat, de hátha itt is ír valaki. Köszönöm.
2018. okt. 16. 16:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az Angelusba jártunk igaz kutyával, de mindkét doktornő nagyon kedves alapos. Időpont nem kell.
2018. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!!!
2018. okt. 16. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Hegedűs László. Nagyon rendes ember, lelkiismeretes, jó fej.


[link]

2018. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebcsont beforr tényleg jó, vagy a 15. kerületben a Primavet rendelő (jól felszerelt). A Zuglói körzetit sokan szidják....
2018. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a Triovetbe járunk Holdas dokihoz, bejelentkezés nélkül is bármikor fogad, ha visszahív, időn kívül foglalkozik az állatokkal, hétvégén és sokszor ünnepnapon is ügyel.

Pici, de jól felszerelt rendelő (műtéteket is végeznek), a doki régóta van a szakmában, és jól bánik az állatokkal. (Már mikor én voltam gyerek is hozzá jártunk, ~20 éve, csak akkor még pár utcával odébb volt a rendelő. :) )

[link]


Bár gondolom két nap alatt már sikerült eljutnotok dokihoz, de hosszabb távon merem őt ajánlani, ha nem találtátok volna meg még a megfelelőt. :)

2018. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!