Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ebben a videóban a vörös cica...

Ebben a videóban a vörös cica milyen fajta?

Figyelt kérdés

[link]

Előre is köszönöm!^^



2018. okt. 18. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

maine coon


[link]

2018. okt. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam először, de ez a cica nem tűnt olyan nagynak és a füle se annyira bolyhosvégűnek...
2018. okt. 18. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is Maine Coon.

Vagy talán még Török Angóra és Maine Coon. De amúgy keverék is lehet. Én láttam olyan macsekot akinek anyukája Maine Coon, apukája meg házi macsek és ott néztek ki így :)

2018. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amelyik fent ült a konyhában a polcon v páraelszívón már nem tudom, az lehet, h félig maine coon, (amelyiket sétálni vitte), de az sem fajtatiszta. Az én macskámnak is van néha maine coonos feje, de nyilván nem az. Szóval a nagy vörös cica lehet, hogy félig az. A másik, a vörös-fehér inkább házinak néz ki, csak a farka olyan, hogy lehet benne maine coon. Fekete-fehér tiszta házi. (Lehet, h a japán Macskák szigetéről vannak :) )
2018. okt. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!