Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz valami baja ettől a...

Nem lesz valami baja ettől a kajától? Egyáltalán mi a különbség?

Figyelt kérdés

Tegnap véletlenül olyan macskakaját vettem, ami 8 éves vagy annál öregebb macskáknak van.

Az enyém 2 éves és nem fogadta kitörő örömmel a mai reggelijét.

Mi van benne ami más? Sajna vettem 12 tasakkal, odaadjam neki?


2010. jún. 24. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Más a tápanayagösszetétele, de ettől függetlenül nem lesz semmi baja tőle.
2010. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
megfog halni nagyon sajnálom de énis így jártama cicámmal mert a gyomráadagadt nem evett nem ivott és meghlat..:( sajnllak
2010. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Talán a váltástól összesz*r mindent, sok macska íg reagál de 2 nap alatt elmúlik. De addig még az ágyadat is rendberakja.

De ha rossz minőségűt vettél neki abba belehalhat, viszont ha túl jót akkor meg hiperaktív. De az első az mind a két esetben meglesz

2010. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor én szerencsés vagyok, mert az én macskám nem csinál ilyet ha mást kap.

Egyszerűen nem habzsol belőle. Rossz minőségűt én nem szoktam venni, de attól mehetne a hasa.

Ha valami kezeletlen vagy súlyos baja van akkor jó minőségűtől is meghalhat.


Nincs benne méreg de ha cicádnak nagyon nem tetszik akkor inkább ne erőltesd neki, szerintem.

2010. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, sosem kap rossz minőségű kaját amúgy. Talán inkább elviszem egy menhelyre a kaját, ott biztos vannak öreg cicák. (Be nem kakil soha, de inkább megelőzöm, nehogy)
2010. jún. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!